Wolontariusze ze Zryw Volley pomagają w PLUS LIDZE – Maciej Rudol też tak zaczynał

Fot. zryw volley iława
Praca siatkarek, siatkarzy i trenerów Zrywu jako wolontariusze, pomagający sportowcom podczas turniejów Siatkówki Plażowej w Starych Jabłonkach w latach 2003 - 2014 , w Olsztynie w 2015 i 2016 oraz w Warszawie w 2018 i 2019 roku to już historia. W tym roku przed naszymi sportowcami – wolontariuszami kolejne wyzwanie, tym razem pomagamy siatkarzom Indykpolu AZS Olsztyn oraz ich przeciwnikom podczas zmagań Plus Ligi, występującym przed iławska publicznością. Wolontariusze MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława w liczbie trzydziestu dwóch osób dbają o podawanie piłek podczas meczu oraz wycieranie mokrych plam, zapobiegając kontuzjom zawodników. Starsza grupa dba o prawidłową obsługę biura zawodów, strefy kibica oraz organizację konkursów dla publiczności. Cała grupa została wyposażona w koszulki i dresy w barwach gospodarzy Indykpolu AZS Olsztyn. Nasi wolontariusze nie tylko pomagają ale też bardzo czujnie podglądają poczynania najlepszych siatkarzy występujących w Plus Lidze, szukając inspiracji do podnoszenia swoich umiejętności siatkarskich. Miejmy nadzieję że podobnie jak z takiej przygody w Starych Jabłonkach skorzystał wychowanek Zrywu Maciek Rudol, który pracując jako wolontariusz później reprezentował Polskę jako zawodnik, zdobywając medale Mistrzostw Europy, Świata oraz World Tour. Na czele grupy wolontariatu Zrywu jak zawsze czuwają niezawodni trenerzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk.

UWAGA !!! TRWA NABÓR SIATKARSKI

Zajęcia z Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców prowadzą trenerzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk. Zainteresowane dziewczęta i chłopców oraz rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami: Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk tel. 693 730 038. SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM ZAJĘĆ TRENINGOWYCH Z PIŁKI SIATKOWEJ MKS ZRYW-VOLLEY IŁAWA – od 3 września 2021 roku ZAJĘCIA W GRUPACH: 1.SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW – Szkoła podstawowa klasy IV-VI w każdy wtorek i środę od godziny 16:00 do 17:30 w Miejskiej Hali Sportowo – Widowiskowej w Iławie ul. Niepodległości 11 B 2.KADRA MŁODZICZKA, MŁODZIK - Szkoła podstawowa klasy VII-VIII 3.KADRA LIGOWA - Szkoła ponadpodstawowa klasy I-III w każdy wtorek, środę i piątek od godziny 16:00 do 18:00 w Miejskiej Hali Sportowo- Widowiskowej w Iławie ul. Niepodległości 11 B

Praca siatkarek, siatkarzy i trenerów Zrywu jako wolontariusze, pomagający sportowcom podczas turniejów Siatkówki Plażowej w Starych Jabłonkach w latach 2003 – 2014 , w Olsztynie w 2015 i 2016 oraz w Warszawie w 2018 i 2019 roku to już historia. W tym roku przed naszymi sportowcami – wolontariuszami kolejne wyzwanie, tym razem pomagamy siatkarzom Indykpolu AZS Olsztyn oraz ich przeciwnikom podczas zmagań Plus Ligi, występującym przed iławska publicznością.

Wolontariusze MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława w liczbie trzydziestu dwóch osób dbają o podawanie piłek podczas meczu oraz wycieranie mokrych plam, zapobiegając kontuzjom zawodników. Starsza grupa dba o prawidłową obsługę biura zawodów, strefy kibica oraz organizację konkursów dla publiczności.

Cała grupa została wyposażona w koszulki i dresy w barwach gospodarzy Indykpolu AZS Olsztyn. Nasi wolontariusze nie tylko pomagają ale też bardzo czujnie podglądają poczynania najlepszych siatkarzy występujących w Plus Lidze, szukając inspiracji do podnoszenia swoich umiejętności siatkarskich.

Miejmy nadzieję że podobnie jak z takiej przygody w Starych Jabłonkach skorzystał wychowanek Zrywu Maciek Rudol, który pracując jako wolontariusz później reprezentował Polskę jako zawodnik, zdobywając medale Mistrzostw Europy, Świata oraz World Tour. Na czele grupy wolontariatu Zrywu jak zawsze czuwają niezawodni trenerzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk.

UWAGA !!! TRWA NABÓR SIATKARSKI

Zajęcia z Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców prowadzą trenerzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk.

Zainteresowane dziewczęta i chłopców oraz rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami:

Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk tel. 693 730 038.

SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM ZAJĘĆ TRENINGOWYCH Z PIŁKI SIATKOWEJ MKS ZRYW-VOLLEY IŁAWA – od 3 września 2021 roku

ZAJĘCIA W GRUPACH:

1.SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW – Szkoła podstawowa klasy IV-VI

w każdy wtorek i środę od godziny 16:00 do 17:30 w Miejskiej Hali Sportowo – Widowiskowej w Iławie ul. Niepodległości 11 B

2.KADRA MŁODZICZKA, MŁODZIK – Szkoła podstawowa klasy VII-VIII

3.KADRA LIGOWA – Szkoła ponadpodstawowa klasy I-III

w każdy wtorek, środę i piątek od godziny 16:00 do 18:00 w Miejskiej Hali Sportowo- Widowiskowej w Iławie ul. Niepodległości 11 B

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

iława Siatkówka sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x