XIX Świąteczna Gala Zrywu 2012 – Tak rodzą się przyjaźnie na całe życie

23 grudnia 2012 roku to data już tradycyjnego święta siatkarek, siatkarzy, trenerów, działaczy, sympatyków a szczególnie wychowanków Międzyszkolnego Klubu Sportowego ZRYW-VOLLEY IŁAWA. Już po raz dziewiętnasty zagrają męskie zespoły Wychowanków i Kadry Zrywu, natomiast kobiety w meczu Wychowankowie : Zryw rozegrają swoje trzynaste spotkanie. Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk, założyciele i szkoleniowcy MKS ZRYW-VOLLEY Iława, serdecznie zapraszają swoich wychowanków do udziału w tym rodzinnym święcie siatkarskim, będącym tradycyjnym podsumowaniem sportowych zmagań zawodniczek, zawodników oraz wychowanków.

 

Jak co roku można będzie oglądać zmagania wszystkich grup szkoleniowych Klubu. W tym roku po raz trzeci w historii w nowej Hali Sportowej Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie, czyli w popularnym „Mechaniku”. Miejsce to szczególne, zwłaszcza dla wychowanków, gdyż wszyscy właśnie w starym obiekcie tej Szkoły stawiali swoje pierwsze siatkarskie kroki i uczyli się od trenerów siatkarskich tajników. Jak zwykle czeka nas wiele emocji związanych z rywalizacja sportową oraz ta magiczna chwila związana ze spotkania w Świątecznej Bożonarodzeniowej atmosferze naszej siatkarskiej rodziny.

{AdmirorGallery}pity20{/AdmirorGallery}

PROGRAM

niedziela 23 grudnia 2012r. godz 15:00

ŚWIĄTECZNA GALA SIATKÓWKI ZRYWU – TURNIEJ MINISIATKÓWKI

DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY SZKÓŁKI PIŁKI SIATKOWEJ oraz KADRA „B” DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW MKS ZRYW-VOLLEY IŁAWA

 niedziela 23 grudnia 2012r. godz 16:30

ŚWIĄTECZNA GALA SIATKÓWKI ZRYWU – MECZ PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET

WYCHOWANKOWIE : MKS ZRYW-VOLLEY IŁAWA

 niedziela 23 grudnia 2012r. godz 17:30

ŚWIĄTECZNA GALA SIATKÓWKI ZRYWU WYRÓŻNIENIA , SYMBOLICZNE ZDJĘCIE

 niedziela 23 grudnia 2012r. godz 18:00

ŚWIĄTECZNA GALA SIATKÓWKI ZRYWU – MECZ PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN

WYCHOWANKOWIE : MKS ZRYW-VOLLEY IŁAWA – BASTEN KAMIENIEC

{AdmirorGallery}pity21{/AdmirorGallery}

Od redakcji: Obserwuję od wielu lat życie sportowe na Warmii i Mazurach. MKS Zryw Volley Iława jest z całą pewnością wzorcowym klubem młodzieżowym, gdzie wyniki sportowe idą w parze ze znakomitą pracą wychowawczą. Młodzież iławska ma szczęście, że tafia pod szkoleniowe skrzydła Państwa Pietroczuk, którzy potrafią nie tylko nauczyć gry w siatkówkę, ale wpoić też swoim wychowankom najwartościowsze cechy. Doroczne gale cieszą się ogromną popularnością, bowiem spotyka się tu kilka generacji zawodniczek i zawodników, którzy niewątpliwie stanowią wielka rodzinę. W sporcie, gdzie coraz więcej komercji i pogoni za rekordami istnienie takich klubów jak Zryw Volley dodaje nam wiary, że nie wszystko jeszcze stracone. Tu wizerunek kształtuje codzienna ciężka praca a nie chwytliwe medialne sztuczki.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x