XIX Świąteczna Gala Zrywu-Volley Iława 2012 – Łączy ich pasja i…coś więcej

W niedzielę (23 grudnia w Hali Sportowej "Mechanik" odbyła się XIX ŚWIĄTECZNA GALA SIATKÓWKI ZRYWU. To sportowe podsumowanie 2012 roku. Okazja by zaprezentować swoje umiejętności oraz możliwość  podziękowania ludziom którzy przyczynili się do popularyzacji i rozwoju piłki siatkowej i siatkówki plażowej w MKS ZRYW-VOLLEY Iława w mijającym roku . Była też okazja do spotkania się wszystkich ludzi Zrywu z jego twórcami a zarazem trenerami Marzeną, Małgorzatą i Mieczysławem Pietroczuk.

 

Pierwsze na siatkarskim boisku pojawiły się dziewczęta, najmłodsze adeptki piłki siatkowej uczennice Szkoły Podstawowej, które pod okiem trenerki Małgorzaty Pietroczuk trenują w Szkółce Piłki Siatkowej. Zawodniczki rywalizowały na boisku centralnym w turnieju minisiatkówki, natomiast w sektorze bocznym podzielone na dwa zespoły w grze szóstek rywalizowały siatkarki Zrywu – kadra „B”, trenujące również pod okiem Pani Gosi.

Następnie na boisku centralnym pojawiły się zawodniczki MKS ZRYW-VOLLEY Iława, występujące w tym sezonie w rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej (w trzech kategoriach wiekowych), ich przeciwniczkami tradycyjnie były wychowanki iławskiego klubu, występujące w rozgrywkach II Ligi i te, które już zakończyły karierę siatkarską. Po bardzo ciekawym, obfitującym w stojące na wysokim poziomie akcje w ataku i w obronie zwyciężyły aktualnie reprezentujące Zryw młodsze siatkarki 3:0 w setach 25:21, 26:24, 15:13.

Po meczu odbyła się tradycyjna uroczystość, w trakcie której podziękowano za pomoc w rozwoju piłki siatkowej i siatkówki plażowej w klubie. Wśród wyróżnionych, którym podziękowania składali trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk byli: Bartek Kluba – wspaniały człowiek który jest na meczach Zrywu i jeździ z siatkarkami po Polsce z kamerami ILAWATV po to by kibice mogli oglądać galerie fotograficzne i relacje z meczów. Kolejny wyróżniony to Jacek Karpiński, rodzic który wozi zawodniczki na mecze i turnieje , a w roku 2012 przemierzył ” Zielonym Busem” 36 tys km. W ekskluzywnym gronie znalazła się menager Firmy TUPPERWARE oddział Iława Magda Masica, fundator nagród MVP w meczach rozgrywanych w tym sezonie w Iławie.

Podziękowano młodziczkom Zrywu, które w 2012 roku przed iławską publicznością zdobyły brązowy medal Mistrzostw Polski, Mistrzyniom Polski w Siatkówce Plażowej Młodziczek Aleksandrze Stępień i Marcie Pietroczuk oraz Monice Pietroczuk która wraz z Angeliką Niewińską zdobyła srebrny medal Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kadetek w ramach OOM w sportach letnich. Na koniec uroczystości nagrodę otrzymał Maciej Rudol, brązowy medalista Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn i brązowy medalista Mistrzostw Europy w Siatkówce Plażowej U-20.

Oczywiście po wyróżnieniach prezenty od swoich wychowanków tradycyjnie otrzymali trenerzy Marzena, Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk.

Ostatnim akordem imprezy był mecz piłki siatkowej w którym na przemian na boisku pojawiali się siatkarze MKS ZRYW-VOLLEY Iława. także ich koledzy wychowankowie Zrywu, podzieleni na starszych i młodszych oraz zawodnicy CSiR BASTEN Kamieniec występujący w rozgrywkach III Ligi, szkoleni przez trenerów Mieczysława i Marzenę Pietroczuk.

Kolejna Świąteczna Gala Siatkówki Zrywu za nami, za rok odbędzie się jubileuszowa dwudziesta z cała pewnością równie sympatyczna i sprawiająca jej uczestnikom wiele radości i satysfakcji.

MINISIATKÓWKA:

UDZIAŁ W TURNIEJU:

STĘPIEŃ Wiktoria i MIECZŁAWSKA Katarzyna,OSTAPIUK Natalia i STACHELEK Paulina, SAWICKA Magdalena i KRAWCZYŃSKA Angelika, JĘDRYCHOWSKA Aleksandra i KOWALSKA Wmilia.

PIŁKA SIATKOWA KADRA „B”:

UDZIAŁ W MECZU:

KONOPKA Bianka, KOCHAŃSKA Magda, JARMUŻEWSKA Karolina, SPRYSZYŃSKA Paulina, RABCZYŃSKA Oliwia, NEUMAN Emilia, WRZESINSKA Weronika, KROPLEWSKA Marta, BULIK Natalia, LASKOWSKA Karolina, BIAŁECKA Martyna, GREC Dominika.

MECZ PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET:

MKS ZRYW-VOLLEY Iława : Wychowankowie 3:0 (25:21, 26:24, 15:13)

UDZIAŁ W MECZU:

WYCHOWANKOWIE:

Magdalena PIETROCZUK – kapitan zespołu, Marzena PIETROCZUK, Anna BEDNARSKA, Sylwia PILAREK – AZS Lingwistyczna Szkoła Wyższa WARSZAWA – II Liga, Małgorzata ZACIEK – Imtech  AZS Politechnika Warszawska – II Liga, Monika GROMADZKA, Rita ŁAPACZ – UKS AZS Jedynka PWSIiP  Łomża – II Liga, Marta ŻMUDZIŃSKA, Katarzyna FINGAS.

MKS ZRYW-VOLLEY Iława:

PIETROCZUK- kapitan zespołu, Marta PIETROCZUK, Laura NOWOTNIK, Aleksandra STĘPIEŃ, Joanna KARPIŃSKA, Iwona KULIŃSKA, Beata Malinowska – libero oraz Kamila SITNIK, Natalia MEJKA, Aleksandra TOMASZEWSKA, Aleksandra BLUDAU, Klaudia STRÓŹIK, Wiktoria KALBARCZYK, Monika GORZKA, Martyna BIAŁECKA, Karolina LASKOWSKA.

MECZ PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN:

MKS ZRYW-VOLLEY Iława  : WYCHOWANKOWIE (starsi) 17:25

WYCHOWANKOWIE (młodsi) : BASTEN Kamieniec 16:25

WYCHOWANKOWIE (starsi) : BASTEN Kamieniec 25:18

WYCHOWANKOWIE (młodsi) : WYCHOWANKOWIE (starsi) 25:20

UDZIAŁ W MECZU:

MKS ZRYW-VOLLEY Iława:

Łukasz KARPIŃSKI – kapitan zespołu, Szymon WILEMSKI, Bartosz BURNY, Dariusz GONDEK, Roman RÓLKIEWICZ, Radosław RÓLKIEWICZ, Robert RÓLKIEWICZ, Maciej REUT, Maciej NIEDZIELSKI.

WYCHOWANKOWIE (starsi):

Krzysztof RZĄCA – kapitan zespołu, Piotr RZĄCA, Robert TUROWSKI, Tomasz WALĘDZIK, Marek GRZĄDZIEL, Damian URBAŃSKI, Łukasz ULASZEWSKI.

WYCHOWANKOWIE (młodsi):

Przemysław STĘPIEŃ – kapitan zespołu, Maciej RUDOL, Patryk FAFIŃSKI, Mateudz DUDULSKI, Dawid HARAŃ, Marcin MISZTAL, Michał JANUSZEWSKI, Kamil PIŃCZEWSKI, Łukasz SAKOWSKI, Marek PILAREK, Adrian KAŹMIERSKI.

CSiR BASTEN KAMIENIEC:

Damian DOKLA – kapitan zespołu, Rafał CZUBIŃSKI, Maciej GALANEK, Mateusz SZYMAŃSKI, Krzysztof RAWSKI, Łukasz BRZEZIŃSKI, Tomasz POSKIER – libero, Marcin SZPINDLER, Patryk GORCZYŃSKI, Wojciech CERKOWNIK.

Źródło: www.zryw-volley.com

{AdmirorGallery}galas25{/AdmirorGallery}

Fot. www.sport.ilawatv.pl

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x