Za te 25 lat bardzo dziękujemy – A w „Mechaniku” wiele się działo…

Tuż przed świętami hala sportowa "Mechanik" Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie była miejscem jubileuszowej Światecznej Gali Siatkówki Zrywu. To właśnie w tym roku mija 25 lat działalności Klubu szkolącego siatkarki i siatkarzy w Iławie, od Szkolnego Koła Sportowego poprzez Uczniowski Klub Sportowy do Międzyszkolnego Klubu Sportowego ZRYW-VOLLEY Iława. Od początku istnienia klubu praca szkoleniowa oparta jest na osobach Małgorzaty i Mieczysława Pietroczuk.

W tym roku gala odbyła się po raz osiemnasty i jak zwykle obfitowała w ciekawe siatkarskie wydarzenia, pasjonujące mecze siatkarek i siatkarzy oraz wiele sympatycznych niespodzianek.

Galę tradycyjnie otworzyły zawody piłki siatkowej i minisiatkówki najmłodszych adeptów siatkówki w naszym klubie, siatkarek Szkółki Piłki Siatkowej oraz zawodniczek i zawodników kadry „B” naszego klubu. Następnie na boisku pojawiły się gospodynie zawodniczki MKS ZRYW-VOLLEY Iława występujące obecnie w rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej, ich przeciwniczkami tradycyjnie były wychowanki naszego klubu.

Wśród wychowanek mogliśmy podziwiać występujące w II Lidze Sylwię Pilarek i Małgorzatę Zaciek (Imtech AZS Politechnika Warszawska), Ritę Łapacz i Monikę Gromadzką (UKS JEDYNKA Łomża – III Liga) oraz te które już zakończyły karierę zawodniczą: Martę Żmudzińską, Marzenę Pietroczuk oraz Emilię Witczak. Mecz był ciekawy, obfitował w wiele siatkarskich, stojących na wysokim poziomie akcji w obronie i w ataku i zakończył się zwycięstwem bardziej doświadczonych wychowanek 3:1.

Kolejnym akcentem uroczystości było podsumowanie roku sportowego, udanego dla naszych zawodniczek, zawodników i trenerów. Pamiątkowe statuetki SUKCES ROKU 2011, za wyniki w 2011 roku otrzymali:

Monika Pietroczuk – brązowa medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Piłce Siatkowej ” Podlaskie 2011″ (Reprezentantka Warmii i Mazur), finalistka Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kadetek i Juniorek.

Maciej Rudol – brązowy medalista Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Juniorów, jako Reprezentant Polski Finalista Mistrzostw Świata i Europy w Siatkówce Plażowej.

Piotr Łukasik – mistrz Polski w Siatkówce Plażowej Kadetów w ramach OOM, MVP tych zawodów,

Przemysław Stepień – brązowy medalista Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Juniorów oraz złoty medalista Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kadetów w ramach OOM.

Nie byłoby tych wyników gdyby nie partnerzy naszego klubu wspierający nas w różny sposób. Wyróżnienia w kategorii PARTNER ROKU 2011 otrzymali: Bartosz Kluba – Iławska Telewizja Internetowa ILAWA TV, Krzysztof Łyziński – Usługi Przewozowe KRIS-BUS oraz Monika i Piotr Saczuk – TABOO CLUB.

Tradycyjnie wszyscy uczestnicy XVIII Świątecznej Gali Siatkówki Zrywu wzięli udział w pamiątkowym zdjęciu, a następnie do rozgrzewki przed ostatnim meczem Gali przystąpili siatkarze Zrywu – wychowankowie młodsi i starsi oraz zawodnicy III ligowego CSiR SAS AS BASTEN Kamieniec w tym sezonie trenowani przez Mieczysława Pietroczuka. Był to bardzo dobry, stojący na wysokim poziomie mecz w którym młodsi wychowankowie pokonali połączone siły starszych wychowanków i Bastenu 2:1.

{gallery}zryw28{/gallery}

Źródło: strona internetowa: Zryw Volley Iława

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x