Zadyszka AZS UWM II Olsztyn faktem – Twardy rywal z Żyrardowa

Po znakomitym początku rozgrywek w II lidze, kiedy siatkarze AZS UWM II Olsztyn dzierżyli nawet berło lidera nastąpił wyraźny kryzys. Jego symptomem była z pewnością porażka przed tygodniem z Pronarem w Hajnówce, ale niektórzy określili to jako wypadek przy pracy. Kolejny mecz u siebie z Żyrardowianką miał pokazać jak jest naprawdę. A jest nie najlepiej, bowiem akademicy będąc przecież faworytem przegrali 2:3 (-17,16,-20,21,-13). Zdobyli więc tylko jeden punkt.

AZS UWM II Olsztyn – Żyrardowianka Żyrardów 2:3 (17:25, 25:16, 20:25, 25:21, 13:15)

AZS UWM II Olsztyn: Dariusz Jurmin, Paweł Mazek, Michał Przybylski, Mateusz Ordakowski, Maciej Budzyński, Szymon Macyra, Dorian Nawrocki (l) oraz Paweł Borkowski, Łukasz Olender, Damian Boruch, Maciej Pichłacz.

Bardzo nierówne spotkanie, w którym inicjatywa przechodziła z rąk do rąk. Olsztynianie nie mogli ustabilizować gry. Po dobrych monetach następowały długie okresy przestojów. Goście wykorzystywali te momenty i byli pewniejsi w swych poczynaniach. Zwłaszcza w tie breaku. Przy stanie 8:8 sprawa zwycięstwa była jeszcze zupełnie otwarta, potem jednak przewagę uzyskała Żyrardowianka, która dość niespodziewanie wywiozła z Kortowa dwa punkty.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x