Zapraszamy do Szczytna – Orlik Volleymania siatkarskich MIKSTÓW

Siatkarski Ośrodek Szkolny przy Gimnazjum Sportowym w Szczytnie zaprasza uczniów i nauczycieli szkół podstawowych, kluby sportowe oraz „dzikie drużyny”(zorganizowane, z dorosłym opiekunem) na turniej eliminacyjny Orlik Volleymania siatkarskich MIKSTÓW, którego głównym organizatorem jest Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Związek Piłki Siatkowej.

Turniej eliminacyjny odbędzie się 31 maja 2014 r. o godzinie 9.00 na obiektach sportowych ZS nr 3 w Szczytnie ul. Lanca 10. System rozgrywek zostanie ustalony przez organizatora na podstawie liczby zgłoszeń. Prosimy o potwierdzenie telefoniczne uczestnictwa w turnieju do 30 maja 2014 r. pod numerem tel: 506374745 lub 509209963. Formularz oraz zgoda na udział dziecka w turnieju zostaną zweryfikowane w dniu zawodów. Regulamin zawodów dostępny na stronie internetowej: www.orlikvolleymania.pl

To już czwarta edycja ogólnopolskiego turnieju ORLIK Volleymania. Organizatorami rozgrywek są Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Związek Piłki Siatkowej.

W bieżącym roku po raz pierwszy młodzież szkół podstawowych rywalizować będzie w kategorii „mikstów”. Zespoły składają się z 6 osób (3 dziewczynki i 3 chłopców), w tym na boisku podczas gry muszą znajdować się cztery osoby (dwóch chłopców i dwie dziewczynki). Turnieje odbywają się na obiektach typu Orlik, trawiastych boiskach przyszkolnych lub w salach sportowych w wypadku złych warunków pogodowych. Wysokość siatki 224 cm. Pozostałe zasady zgodnie z aktualnymi przepisami minisiatkówki.

Organizatorami turnieju na szczeblu wojewódzkim i regionalnym są wytypowani nauczyciele, którzy zajmują się promocją turnieju, rejestracją zgłoszonych zespołów oraz przeprowadzeniem rozgrywek.

Każdy z uczestników turnieju wojewódzkiego otrzymuje okolicznościową koszulkę i dyplom. Na etapie regionalnym każdy zespół otrzymuje worek piłek do gry.

Rekrutacja zespołów trwa do rozpoczęcia etapu wojewódzkiego. Eliminacje wojewódzkie rozegrane będą w terminie od 19 do 31 maja br., finały regionalne odbędą się 6 czerwca we Wrocławiu, 9 czerwca w Krakowie, 11 czerwca w Warszawie oraz 13 czerwca w Gdańsku. Rozgrywki zakończy Finał Ogólnopolski, który zostanie rozegrany w dniach 24-25 czerwca w Bydgoszczy

W rozgrywkach będą mogły uczestniczyć reprezentacje Szkół Podstawowych, Klubów Sportowych oraz drużyny utworzone przez społeczności lokalne i organizacje pracujące z dziećmi i młodzieżą.

Organizatorzy SOS SZCZYTNO

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Siatkówka Szczytno Volleymania

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x