Zryw Volley zagra w środę w „Mechaniku” z Norweżkami – Iławianki lubią takie wyzwania

Propozycja przyszła niespodziewanie i decyzje trzeba było podjąć błyskawicznie. W środę (10 października) o godz. 17.30 w hali sportowej „Mechanik” przy Zespole Szkół im. Konstytucji 3 Maja (ul. Mierosławskiego 10) w Iławie odbędzie się towarzyski mecz w siatkówce juniorek, w którym miejscowy MKS Zryw Volley zmierzy się z norweską drużyną ToppVolley. Niewiele wiemy o klasie przeciwniczek, ale te tajemnicę odkryjemy przychodząc na to spotkanie, na które organizatorzy zapraszają wszystkich sympatyków siatkówki. Wstęp wolny.

 

Dla młodego zespołu iławskiego każda konfrontacja międzynarodowa jest dużym doświadczeniem i wyzwaniem , także możliwością nawiązania nowych kontaktów. Iławianki wystartowały już w lidze, gdzie mocnych rywalek jak na lekarstwo, a jak wiadomo głównym celem jest udział w Mistrzostwach Polski.

Co wiemy o rywalkach? Topp Volley to szkoła o profilu siatkarskim, gdzie zatrudnieni są znakomici fachowcy także z Azji. Warto dodać, że jej absolwentem jest drugi rozgrywający Indykpolu AZS UWM Olsztyn Jonas Kvalen, a to już znakomita rekomendacja.

{AdmirorGallery}mechan10{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x