Puchar Polski na Krzywym pełen emocji – Na Spójnię nie ma mocnych

Serial zawodów Smoczych Łodzi w Olsztynie trwa. Po rywalizacji szkół w sobotę na Plaży Miejskiej zjawili się fachowcy najwyższej klasy. Regaty o Puchar Polski przywiodły do Olsztyna reprezentantów najsilniejszych ośrodków w Polsce z: Warszawy, Gdańska, Malborka, Chełmży. Nasz Klub Smoka – organizator Pucharu Polski. miał dodatkowe przesłanie. Jak zrewanżować się rywalom za porażki w mijającym sezonie…W pewnym sensie plan został wykonany Olszyński Klub Smoka zajął 2 miejsce za Spóknią W-wa, która jest na razie nieosiągalna dla rywali.

 

 Tym razem pogoda dopisała. Gospodarze nie musieli przenosić obozu na drugi brzeg jeziora Krzywego. Miasteczko usytuowało się na plaży tuz za boiskami siatkówki. Od początku było gwarno, kilka łodzi wykorzystywano maksymalnie, by jak najszybciej zakończyć eliminacje, które rozgrywano seriami na czas.

Finały przebiegały pod dyktando Spójni Warszawa, która w tym sezonie jest bezkonkurencyjna. Drugie miejsce olsztynian można uznać za dobrą wróżbe na następny sezon. Oby był bardziej udany.

Wyniki:

Sport Open

1 Spójnia Warszawa

2 Olsztyński Klub Smoka

3 MRKS Gdańsk

Mixt

1 Spójnia Warszawa

2 MRKS Gdańsk

3 Przygoda Gdańsk

Fan

1 Cukrownia Malbork

2Poiltechnika Gdańska

3 Zaklad Karny Barczewo

{vsig}smo10{/vsig}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x