5 urodziny „Aquasfery Galeria Warmińska” – Atrakcji moc: podwodne spacery, zbiorowa zumba

Fot. nadesłane

12 marca w godzinach od 11 do 16 w „Aquasferze Galeria Warmińska” odbędzie się zabawowa uczta. Powodem są piąte urodziny Wodnego Centrum Rekreacyjno-Sportowego w Olsztynie. Organizatorzy imprezy przewidują moc atrakcji i konkursów z nagrodami. Oferta jest imponująca i to zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Zabawy sportowe dla wszystkich na przeszkodach wodnych WIBIT, podwodne spacery z instruktorami Klubu SCORPENA oraz kajaki dla dzieci, które poprowadzi Mistrz Świata w kajakarstwie Denis Ambroziak. Dla wszystkich chętnych będzie również zbiorowa Zumba w wodzie.

Dla tych, którzy nie zdecydują się na wodne atrakcje organizatorzy proponują skorzystanie z FOTOBUDKI, zabawy w holach Aquasfery, udział w maratonach: trampolin, salsation i na bieżniach, które poprowadzi współorganizator 5 urodzin Aquasfery – PLANETA FORMY. Nie zabraknie również zajęć dla najmłodszych, które zorganizuje Akademia PRYMUS.

O godz. 14:00 obchody 5-tych urodzin uświetni Prezydent Miasta Olsztyna Piotr Grzymowicz, który uroczyście pokroi tort przygotowany przez Restaurację LAGUNA.

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych gości

ad2

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Aquasfera Olsztyn OSiR Olsztyn sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x