7 grudnia w Elblągu Mikołajki na lodzie z MOSiR-em – Zapraszamy całe rodziny…

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza dzieci, młodzież i całe rodziny w niedzielę 7 grudnia na niezwykłe wydarzenie pod nazwą „ Mikołajki na lodzie”. W programie imprezy znajdą się m.in.: gry i zabawy, atrakcyjne konkurencje i konkursy, a Św. Mikołaj przygotował uczestnikom nagrody i upominki. Mikołajki to czas kojarzony z prezentami rozdawanymi przez Świętego Mikołaja. Nie inaczej będzie i tym razem.

W niedzielę 7 grudnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował nie lada atrakcję wszystkim dzieciom. Po raz kolejny na lodowisku Helena odbędzie się spotkanie ze św. Mikołajem. Profesjonalni animatorzy poprowadzą ten wspaniały dzień uciech, zabawy i swawoli.

– Wspólna zabawa na lodzie to dla dzieci przede wszystkim niezwykła frajda i ciekawe doświadczenie, a dla dorosłych powrót do beztroskich czasów – informuje Marek Kucharczyk, specjalista ds. Marketingu i Reklamy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. – Na każdego, kto dołączy do zabawy ze Świętym Mikołajem, będą czekały nagrody i niespodzianki. Osoby zainteresowane uczestnictwem w imprezie zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji bądź zakupu biletów wstępu.

Mikołajki na lodzie to impreza skierowana nie tylko do najmłodszych, ale także całych rodzin. Dlatego też, w czasie prawie dwugodzinnej zabawy, nie zabraknie konkurencji, w których swoimi umiejętnościami będą musieli wykazać się także dorośli. Oczywiście z pomocą przyjdą im dzieci, a dla rodzin, które najlepiej poradzą sobie z zadaniami i konkursami św. Mikołaj przygotował nagrody. Natomiast odpowiednio dobrana muzyka wprowadzi wszystkich w świąteczny klimat.

Jednocześnie informujemy, że w czasie zabawy na lodowisku może przebywać ograniczona liczba osób. Dlatego też podczas imprezy nie będą uwzględniane karnety miesięczne i ceny ulgowe biletów. Impreza odbędzie się dzięki wsparciu sponsorów którymi są: Gołębiewski Autoryzowany Dealer Forda i Suzuki, Firma Deweloperska „Jankowiak” i Centrum Zabaw Dla Dzieci „Bajlandia-Lunapark” wraz z kinem7D, Przedsiębiorstwo Budowlano- Handlowe ATTYKA, Hurtownia Zabawek „ROKAL”.

„Mikołajki na lodzie” 7 grudnia (niedziela), godz. 18.00, Lodowisko „Helena” ul. Karowa 1 w Elblągu. Bilety w cenie 11 zł, wypożyczenie łyżew 6 zł. Bilety można rezerwować w kasie lodowiska, która czynna jest we wtorki, czwartki i piątki w godz. 16:00 do 19:30 oraz soboty i niedziele w godz. 11:30 – 18:00. Zapisy przyjmowane są także telefoniczne pod nr (55) 625-63-13 w godzinach otwarcia kasy.

{AdmirorGallery}mikoel26{/AdmirorGallery}

Tekst i fot. MOSiR

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg MOSiR Elbląg rekreacja

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x