Aktywny tydzień zakończ festynem na lodzie – Wybór należy do Ciebie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu po raz kolejny zaprasza na zajęcia w ramach akcji „Aktywuj się z MOSiR-em”. Od piątku do niedzieli na lodowisku Helena każdy znajdzie coś dla siebie.. Zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych mieszkańców Elbląga rozpoczynamy w piątek profesjonalnym treningiem z Adamem Ogrodowczykiem.

Fit Camp to rewolucyjny trening wytrzymałościowo-siłowy, dobra zabawa, radość ruchu i nauka ciągle nowych elementów. To doskonała okazja by zadbać o własne ciało, kondycję i dobre samopoczucie. Bezpłatne zajęcia odbywają się w każdy piątek o godz. 18:00 w sali fitness.

Natomiast w niedzielę Uczniowski Klub Sportowy Wikingowie oraz MOSiR zapraszają na bezpłatną naukę gry w hokeja. Podczas ponad godzinnych zajęć będziemy mogli nie tylko nauczyć się gry w hokeja, ale także poznać przepisy i reguły jakie obowiązują w czasie hokejowych meczów. A wszystko odbywać się będzie pod czujnym okiem trenerów i instruktorów UKS Wikingowie. Na bezpłatną naukę gry w hokeja zapraszamy w każdą niedzielę od godz. 9.00 na lodowisko Helena.

Także w niedzielę, MOSiR zaprasza o godz. 16:30 na zajęcia w ramach Akademii Tenisa Stołowego. Głównym celem spotkań jest szkolenie dzieci, młodzieży oraz osób starszych i propagowanie tenisa stołowego w naszym mieście. Trwające półtorej godziny zajęcia prowadzi Jacek Gąsiorowski, instruktor tenisa. Spotkania w ramach akademii łączą w sobie profesjonalny trening i zabawę. Dzięki temu każdy wychodzi z zajęć uśmiechnięty i zadowolony. Koszt uczestnictwa w treningu to 6 złotych od osoby. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zapisy przyjmowane są drogą elektroniczną na adres marketing@mosir.elblag.eu.

Aktywny weekend z MOSiR-em kończymy wyprawą w świat tańca i dobrej muzyki. W niedzielę o godz. 17:40 na lodowisku Helena po raz kolejny odbędzie się Ice Party. Jak pokazują poprzednie spotkania, taneczna zabawa na lodzie przypadła elblążanom do gustu. W czasie Ice Party w muzyczną podróż zabierze nas znany konferansjer Krzysztof Panas, co oczywiście gwarantuje świetną zabawę. Podczas imprezy usłyszymy największe hity z minionych i obecnych czasów, nie zabraknie także koncertu życzeń. Każdy chętny będzie mógł zamówić ulubioną piosenkę dla koleżanki, kolegi czy bliskiej mu osoby.

Organizatorzy przygotowali także konkursy z nagrodami, a tym razem do wygrania będą m.in. pojedyncze wejściówki do Fitness Clubu Calypso. Jednocześnie przypominamy o przynoszeniu na zabawę kuponów na których przyklejamy specjalne naklejki potwierdzające uczestnictwo w imprezie. Na zakończenie sezonu, najbardziej aktywni uczestnicy Ice Party, otrzymają nagrody. Bilet wstępu na zabawę to 9 złotych (bilet normalny) i 6 zł (bilet ulgowy).

{AdmirorGallery}mosir856{/AdmirorGallery}

Teks i fot. MOSiR

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg MOSiR Ebląg rekreacja

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x