Aktywuj się z elbląskim MOSiR-em – Urodzinowy turniej squasha

Na jesienno-zimowe miesiące Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dla mieszkańców specjalny program. Jeśli chcesz nauczyć się czegoś nowego, zadbać o własne ciało, a przy tym lubisz się bawić, to ta oferta skierowana jest właśnie do ciebie. Większość zajęć ruszy na początku listopada.

Aktywuj się z MOSiR-em to muzyczne spotkania Ice Party, nauka jazdy na łyżwach, Fit Camp czyli rewolucyjny trening wytrzymałościowo-siłowy Akademia Tenisa Stołowego oraz nauka gry w hokeja. I to wszystko dla mieszkańców dostępne będzie już niebawem na lodowisku Helena.

Podobnie jak w roku ubiegłym, niedzielne popołudnia na elbląskim lodowisku, upłyną w klimacie dobrej muzyki i wspólnej zabawy. Uczestnikom Ice Party towarzyszyć będzie fantastyczny klimat, najbardziej znane przeboje i doskonała, zimowa atmosfera. Muzyczny repertuar to mieszanka, od największych przebojów, przez covery, czy utwory doskonale znane na klubowych parkietach, a kończąc na hitach z lat 70’ 80’ i 90’. Jak pokazał ubiegły sezon w czasie Ice Party świetnie bawili się nie tylko młodzi, ale także osoby starsze i całe rodziny. Spotkania odbywać się będą dwa razy w miesiącu. Bilety wstępu w cenie: normalny – 9 zł, ulgowy – 6 zł.

Czwartki zarezerwowane będą dla łyżwiarzy. Co tydzień o godz. 18.00 na lodowisku Helena odbędą zajęcia z nauki jazdy na łyżwach. Z oferty mogą skorzystać wszyscy, zarówno ci, którzy chcą udoskonalić swoją technikę jazdy, jak i Ci, którzy na lód wejdą po raz pierwszy. Treningi poprowadzi była zawodniczka, a obecnie trenerka Orła Elbląg, Marta Wróbel. Pierwsze zajęcia zaplanowano na czwartek 6 listopada. Do tego czasu w kasie lodowiska przyjmowane będą zgłoszenia chętnych. Koszt uczestnictwa w zajęciach to 14 zł – osoby dorosłe i 11 zł – dzieci i młodzież.

Natomiast w niedzielę zapraszamy tych wszystkich, którzy opanowali już jazdę na łyżwach, a teraz chcieliby spróbować nieco trudniejszego wyzwania. A takim bez wątpienia jest nauka gry w hokeja. W ciągu ponad godzinnej sesji, poznamy nie tylko tajniki tej dyscypliny sportu, ale także zapoznamy się z regułami gry w hokeja. Zajęcia poprowadzą trenerzy elbląskiego zespołu hokejowego UKS Wikingowie. Na bezpłatną naukę gry w hokeja zapraszamy w każdą niedzielę od godz. 9.00

Lodowisko Helena to jednak nie tylko sporty zimowe. Wszyscy , którzy w czasie jesienno-zimowej aury chcą zadbać o własne ciało, kondycję i dobre samopoczucie powinni znaleźć czas by odwiedzić salę fitness. To właśnie tu, po raz pierwszy odbędą się zajęcia Fit Camp, czyli rewolucyjny trening wytrzymałościowo-siłowy. To także zabawa, radość ruchu i nauka ciągle nowych elementów. Fit Camp jest formą aktywności dla osób w każdym wieku i o każdym poziomie sprawności, ponieważ polega przede wszystkim na przekraczaniu własnych barier. Zajęcia, które odbywać się będą w każdy piątek poprowadzi trener personalny Adam Ogrodowczyk.

W swoje progi zaprasza także mieszcząca się na lodowisku sala do tenisa stołowego. Ostatnią z propozycji MOSiR-u jest właśnie Akademia Tenisa Stołowego, która odbywać się będzie w każdą niedzielę o godz. 16.30. Trwające półtorej godziny zajęcia poprowadzi

profesjonalny instruktor tenisa. Koszt uczestnictwa w treningu to 6 złotych od osoby. Zapisy przyjmowane są na adres marketing@mosir.elblag.eu. Ilość miejsc ograniczona. Więcej informacji o najnowszej ofercie MOSiR-u, wraz ze szczegółowym planem poszczególnych zajęć, już niebawem.

{AdmirorGallery}mosir375{/AdmirorGallery}

Urodzinowy turniej squasha już wkrótce

Szkoła tenisa & squash SCORE oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają wszystkich graczy i kibiców squash na jedyny w województwie warmińsko-mazurskim turniej PFS kat B+. Motywem przewodnim turnieju są urodziny świetnego gracza i przyjaciela klubu – Radka.

Turniej rozegrany zostanie w sobotę 18 października, w trzech kategoriach: junior, kobiety oraz open. Start pierwszego turnieju (juniorskiego) o godz. 11.00. Następnie o godz. 14.00 na kort wyjdą kobiety, a o godz. 18.00 rozpocznie się rywalizacja w kat. open. Zgłoszenia należy przesyłać do 15 października na adres karolinaskorek@gmail.com. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, numer PFS, oraz w przypadku juniorów także datę urodzenia.

Sponsorami turnieju są: Hotel Elbląg, który ufundował nagrodę główną czyli pobyt w hotelu dla dwóch osób wraz z masażami, ML Recycling sponsor pucharów i poczęstunku, Erakiety.com sponsor nagród rzeczowych, AquaSpa Młyn, Salonik fryzjerski Emily, Spa Red Apple oraz Snailsgarden. Informacje dotyczące turnieju oraz losowania i harmonogramu gier można znaleźć na stronie internetowej www.tenis.elblag.pl.

{AdmirorGallery}squash375{/AdmirorGallery}

Tekst i fot. MOSiR

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg MOSiRElbląg

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x