Anna Wasilewska nie żyje – Prawdziwy Przyjaciel sportu

Fot. Robert Robaszewski/Agencjaa Gazeta
Zmarła Pani Poseł Anna Wasilewska od wielu lat związana z olsztyńskim i warmińsko-mazurskim sportem. Będąc wiceprezydentem Olsztyna, dyrektorem Departamentu Sportu Urzędu Marszałkowskiego i członkiem Zarządu Województwa w Jej gestii było kierowanie kulturą fizyczną i turystyką w regionie. Zajmowane stanowiska wynikały nie tylko z wysokich kompetencji, ale przede wszystkim z wielkiego zaangażowania w sprawy zawodników, szkoleniowców, rozwoju wszystkich dyscyplin.

Miała swój udział w powstaniu portalu WAMA-SPORT. W pełni zaaprobowała zakres działalności strony, promującej sport młodzieżowy, amatorski oraz kulturę fizyczną osób niepełnosprawnych. Pani Anna Wasilewska przez wiele lat była dyrektorem Regionalnego Stowarzyszenia Sportowego Olimpiady Specjalne Polska w województwie warmińsko-mazurskim. Jej postrzeganie sportu we wszystkich wymiarach sprawiała, że miała przyjaciół w wielu środowiskach. Cieszyła się zawsze ogromnym autorytetem nawet, gdy realizując mandat Posła, nie była już instytucjonalnie związana z olsztyńskim sportem. Ale nadal sportowców kochała i starała się pomagać w każdej sytuacji.

Brakować będzie nam Jej obecności na meczach profesjonalnych drużyn i imprezach dla dzieci i młodzieży. Straciliśmy prawdziwego Przyjaciela sportu.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Olsztyn sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x