Czwarty tydzień Wakacji z MOSiR-em – Każdy znajdzie coś dla siebie

To będzie już czwarty tydzień sportowych wakacji organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Tradycyjnie już, na wszystkich którzy wolny czas spędzają w Elblągu, czekają sportowe zajęcia i rozgrywki. Najważniejsze są chęci, bowiem oferta przygotowana przez MOSiR jest tak bogata i wszechstronna, że każdy znajdzie cos dla siebie.

Przez cały tydzień, na wszystkich którzy kochają zajęcia na wodzie, czeka przystań kajakowa przy ul. Radomskiej. To właśnie podczas codziennych treningów można nauczyć się m.in. pływania na kajaku sportowym. Przystań kajakowa otwarta jest dla chętnych w ciągu tygodnia w godzinach 9.00-11.00 oraz 15.00-17.00, a także w weekendy w godzinach od 9.00 do 11.00. Zajęcia potrwają do połowy sierpnia.

Tradycyjnie już, środa będzie dniem w którym odbywają się warsztaty Nordic Walking, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia dla miłośników chodzenia z kijkami rozpoczynają się o godz. 9.00. Zbiórka tradycyjnie przy Muszli Koncertowej. Natomiast dla tych wszystkich, którym maszerowanie raz w tygodniu nie wystarcza, przygotowano także zajęcia weekendowe. Te odbywają się w soboty i niedziele od godz. 8.00. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod nr tel. 502-358-016.

W czwartek, 24 lipca, już po raz trzeci na boiskach wielofunkcyjnych przy ul. Mazurskiej rozegrany zostanie turniej piłki siatkowej w ramach akcji „Siatkarskie czwartki”. Zawody przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych, a w zawodach mogą uczestniczyć trzyosobowe zespoły dziewcząt, chłopców lub mieszane. Początek rywalizacji o godz. 16.30, zapisy przyjmowane będą na pół godziny przed rozpoczęciem zawodów.

{AdmirorGallery}mosir78{/AdmirorGallery}

W ofercie MOSiR-u coś dla siebie znajda także panie, które stawiają na aktywny wypoczynek. W każdy wtorek i czwartek w hali lodowiska Helena odbywają się zajęcia Letniej Szkoły Zumby. Zumba fitness to aerobik połączony z tańcem latino. Na zajęciach bardzo szybko można poprawić kondycję i spalić zbędne kalorie. Dodatkowo to świetna okazja do wspólnej zabawy. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek od godz. 10.00. Więcej na temat zajęć można dowiedzieć się dzwoniąc pod nr 506-166-886.

– Przypominamy, że przez cały tydzień dla wszystkich chętnych dostępne jest lodowisko Helena, gdzie przygotowaliśmy stoły do tenisa oraz boiska do gry w koszykówkę uliczną i badmintona – informuje Marek Wnuk, dyrektor MOSiR-u. Wszystkie zajęcia są bezpłatne, dlatego zachęcam młodszych, ale i starszych elblążan do odwiedzenia naszego obiektu. Z naszej oferty mogą skorzystać także grupy zorganizowane ze szkół, kolonii czy obozów sportowych. Lodowisko dostępne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14.00. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Więcej informacji o wakacyjnej ofercie, szczegółowy kalendarz imprez, terminarze, wyniki, tabele oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej www.mosir.elblag.eu w zakładce imprezy sportowe/Wakacje z MOSiR-em 2014.

Tekst i fot. MOSiR

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg MOSiR Ebląg rekreacja

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x