Dzień Dziecka na sportowo – Milusińscy w swoim żywiole

Zabawy dla całej rodziny,pokazy artystyczne, fitness na świeżym, turniej piłki nożnej, konkursy z nagrodami dla najmłodszych oraz wiele innych atrakcji. A wszystko to całkowicie za darmo. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz firma Expert Krzysztof Panas zapraszają 1 czerwca od godz. 11.00 do parku przy ul. Mickiewicza w Elblągu na festyn pod nazwą „Sportowy Dzień Dziecka”

Program pikniku obfituje w wydarzenia, które z pewnością spodobają się wszystkim, najmłodszym uczestnikom. Gry i zabawy, turniej piłki nożnej drużyn trzyosobowych, konkursy z nagrodami, basen z kulkami czy fitness na świeżym powietrzu, to główne punkty niedzielnego festynu. A to naprawdę nie wszystkie atrakcje, jakie zostały przygotowane dla dzieci z okazji ich święta.

– Wspólnie z firmą Expert Krzysztofa Panasa chcieliśmy zrobić coś dla dzieci w dniu ich święta, a że najbliższy nam jest sport, dlatego postanowiliśmy, by ten dzień najmłodsi spędzili bardzo aktywnie – mówi Marek Wnuk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. – Stąd też w naszym programie królują wydarzenia sportowe, choć innych atrakcji także nie zabraknie. Chcemy w ten sposób pokazać mieszkańcom Elbląga, że MOSiR nie tylko organizuje zawody dla dorosłych. Nasz festyn to doskonała alternatywa do spędzania wolnego czasu dla całych rodzin.

Niedzielny festyn skierowany jest do różnych grup wiekowych i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Impreza rozpocznie się punktualnie o godz. 11.00 na scenie, która zlokalizowana zostanie tuż obok skateparku. To właśnie tam na dzieci czekać będzie wiele zabaw i atrakcji. Zabawa potrwa do godz. 16.

– Dzięki zaangażowaniu i hojności sponsorów udało nam się pozyskać sporo nagród i upominków także nikt, kto będzie bawił się razem z nami i weźmie udział w konkursach, nie odejdzie z pustymi rękoma – informuje Krzysztof Panas z firmy Expert, współorganizator imprezy. – Przez cały czas trwania zabawy towarzyszyć nam będzie świetna muzyka. To ma być niezapomniany dzień dla całych rodzin.

Nie zabraknie oczywiście sportowej rywalizacji. Zorganizowane zostaną m.in.: turniej drużyn 3-osobowych, konkurs żonglerki i odbijania piłki głową. Gośćmi specjalnymi będą piłkarze Olimpii, którzy przeprowadzą z dziećmi wspólny trening. To jednak nie wszystko. Na każdego, kto tego dnia przyjdzie do parku przy ul. Mickiewicza, czeka jeszcze wiele innych uciech.

Oprócz zabaw typowo sportowych dla najmłodszych przygotowano także inne atrakcje. W czasie festynu dzieci będą mogły obejrzeć wozy policyjne i strażackie, pomalować sobie twarz czy pobawić się w basenie wypełnionym kulkami. Wśród bawiących przechadzać się będą szczudlarze. Przygotowano także pokaz na skateparku.

– Jesteśmy po rozmowach z dwiema działającymi w Elblągu grupami, które na co dzień trenują na skateparku – dodaje Krzysztof Panas. – Oni także przyłączyli się do organizacji imprezy i tego dnia dadzą próbkę swoich możliwości w pokazach akrobatycznych umiejętności jazdy na rowerach i deskorolkach.

Organizatorzy imprezy nie zapomnieli również o dorosłych. Dla nich przygotowano zajęcia fitness z wykorzystaniem urządzeń do ćwiczeń znajdujących się w parku, pokaz zumby, a także konkurencje w których uczestniczyć będą całe rodziny. Na miejscu będzie można zakupić także gorący posiłek, kawę, herbatę, słodycze i napoje.

Fundatorami nagród są: Zajazd & Spa REMI, hurtownia SPEC BHP, systemy grzewcze i sanitarne HYDROBUD, Bank Spółdzielczy w Brodnicy, Tawerna Tortuga, hurtownia spożywcza DICK 2000, Alfa Edukacja, elbląskie materace MAT-EURO, hurtownia biurowo-papiernicza JUREX, firma sprzątająca GOSIA, producent rolet materiałowych FINEZJA, DGM Anna Samsel, drukarnia OPEGIEK.

{AdmirorGallery}festyn30{/AdmirorGallery}

Tekst i fot. MOSiR

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg festyn MOSiR Elbląg

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x