Elbląg ćwiczy z Ogrodowczykiem i MOSiR-em – Pomysł na aktywne życie

Cała Polska ćwiczy z Ewą Chodakowską, a w Elblągu ćwiczą z Adamem Ogrodowczykiem.Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na cotygodniowe bezpłatne zajęcia Fit Camp organizowane w ramach akcji „Aktywuj się z MOSiR-em”. Od miesiąca na elbląskim lodowisku Helena organizowane są zajęcia Fit Camp, czyli profesjonalne treningi pozwalające zadbać o własne ciało, kondycję i dobre samopoczucie.

Okazuje się, że właśnie taka forma spędzania wolnego czasu bardzo przypadła do gustu elblążanom, którzy niemal w komplecie stawiają się co tydzień na zajęciach z trenerem personalnym Adamem Ogrodowczykiem. Z oferty MOSiR-u korzystają już nie tylko kobiety, ale także mężczyźni. W sali fitness można zobaczyć osoby w różnym wieku, od 20 do nawet 60-ciu lat.

– Jest to taka nasza wspólna idea, żeby troszkę elblążan ruszyć, rozwijać się, promować aktywny styl życia – Adam Ogrodowczyk. – Zajęcia polegają na tym by budować swoją wytrzymałość i siłę. Ćwiczymy głównie z obciążeniem własnego ciała, jestem blisko tego ćwiczącego, cały czas na bieżąco kontroluję jego postępy i jakość wykonywanych ćwiczeń.

Fit Camp to rewolucyjny trening wytrzymałościowo-siłowy, dobra zabawa, radość ruchu i nauka ciągle nowych elementów. Zmienia tradycyjne postrzeganie fitnessu i treningu. Oparty jest na ćwiczeniach nie tylko zróżnicowanych, ale też intensywnych, co pozwala na osiągnięcie doskonałej kondycji i formy ciała. Udział w treningach jest także jednym z elementów promujących zdrowy i aktywny tryb życia. Podczas zajęć uczestnicy nie tylko ćwiczą, ale także pogłębiają swoją wiedzę na temat różnych form treningu, odżywiania i stosowania odpowiedniej diety.

– Tak naprawdę rozwój sam mobilizuje do tego żeby cały czas coś robić – twierdzi trener personalny. – Osoby uczestniczące w zajęciach mówią o tym, że lepiej się czują, mają więcej energii, lepszą kondycję, że więcej czynności w życiu codziennym mogą wykonać.

Bezpłatne zajęcia Fit Camp realizowane w ramach akcji „Aktywuj się z MOSiR-em” i odbywają się w każdy piątek o godz. 18:00 w sali fitness mieszczącej się na lodowisku Helena.

– Zachęcam wszystkich niezdecydowanych do udziału w naszych treningach. Trzeba rozruszać nasze miasto i dać elblążanom trochę pozytywnej energii – kończy Adam Ogrodowczyk.

Tekst i fot. MOSiR

{AdmirorGallery}ogrodowczyk5{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg MOSiR Elbląg rekreacja

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x