Elbląska Gala Sportu – Każdy może czuć się dumny

W sali kinowej Centrum Spotkań Europejskich Światowid odbyła się Elbląska Gala Sportu. To była  znakomita okazja by porozmawiać o kondycji sportu w mieście, a przede wszystkim nagrodzić najlepszych zawodników , trenerów ,którzy w 2011 roku odnieśli największe sukcesy, rozsławili Elbląg na arenach krajowych i międzynarodowych. Sukcesów nie brakowało, trudno wszystkie sprowadzić do jednego mianownika, dlatego niektórzy mogli się czuć lekko zawiedzeni. Ci jednak co otrzymali z rąk prezydenta miasta Grzegorza Nowaczyka nagrody z całą pewnością na nie zasłużyli.

 

W gronie laureatów znaleźli się: weteranka w lekkoatletyce Marianna Biskup, trener karate Jan Zamojcin oraz jego podopieczna Patrycja Grześkowiak,  pięściarka Sandra Kruk, trener łyżwiarstwa szybkiego Roman Rycke oraz trener kick-boxingu Piotr Lichociński.

W uroczystości uczestniczyło wiele osób związanych z elbląskim sportem. Nie tylko zawodników na najwyższym poziomie, także tych, którzy uprawiają rekreację by jak najdłużej zachować zdrowie i dobre samopoczucie. To czyni dobrą aurę wokół tej dziedziny życia i pozytywnie wpływa na młodzież, która bierze przykład ze starszych.

{gallery}swiat16{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x