Elbląski „Nestor ruszył z kopyta – Każda sprawa ważna

Zarząd Elbląskiego Klubu Sportowego „Nestora” podsumował cykl spotkań w sekcjach dyscyplinarnych i przyjął program działań na rok 2011 uzupełniony wnioskami członków.  - W dniach 7-11 marca odbyło się 15. spotkań w sekcjach dyscyplin sportowych grupujących byłych zawodników, trenerów i działaczy – informuje Marian Kulesza, prezes ESK „Nestora”.

 

– Uczestniczyło w nich kilkadziesiąt osób, które w okresie powojennym budowały zręby sportu w Elblągu. Akces do klubu zgłosiło ponad 40 osób. Zarząd zapoznał się z wnioskami i propozycjami jakie sugerowali uczestnicy spotkań i na tej bazie przyjął program pracy na rok 2011. Aktualnie podjęliśmy starania o uzyskanie wolnego wstępu naszych członków na wszystkie imprezy sportowe organizowane w Elblągu, a także bezpłatnego wstępu na pływalnię, lodowisko, salę gier tenisa stołowego w godzinach ogólnie dostępnej rekreacji. Zdecydowaliśmy także o rezygnacji podziału członków na sekcje. W programie mamy już zapewnione imprezy integracyjne. Na wniosek członków ESK „Nestora” uruchamiamy stałe dyżury w siedzibie klubu w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” przy Placu Kazimierza Jagiellończyka. Tym samym umożliwiamy byłym sportowcom, trenerom i działaczom stały kontakt i zgłaszanie przez nich ewentualnych potrzeb w zakresie spraw socjalno – bytowych. Zapraszam zainteresowane osoby w każdy wtorek tygodnia w godzinach 15.30 – 16.30 do sali nr 38 w CSE „Światowid” gdzie dyżurować będą członkowie Zarządu ESK „Nestora” – podkreśla Marian Kulesza

Na zdjęciu: Zarząd EKS „Nestora” i członkowie klubu po uroczystości nadania lodowisku imienia Heleny Pilejczyk

Fot. Dariusz Bocian

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x