Eliminacje strzelców do OOM Dolnośląskie 2014 – Paulina z awansem, Maciej za młody

W miniony weekend (13/15 czerwca) w Ustce na strzelnicy WKS Flota Gdynia odbyły się makroregionalne eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w strzelectwie sportowym, w których bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy z klubów: TS Gwardia Olsztyn i KS Orzeł Elbląg.Paulina Lubowiecka (Orzeł) w kategorii juniorka młodsza w konkurencji PPN 40 strzałów zajęła 1 miejsce z wynikiem 358 pkt.

To dało jej przepustkę do startu w Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Natomiast z klubu TS Gwardia Olsztyn w zawodach brał udział młodzik Maciej Kowalewicz – uczeń GIMNAZJUM NR 3 w Olsztynie. Zajął bardzo dobre 2 miejsce z wynikiem 367 pkt. w kategorii junior młodszy w konkurencji KPN 40 strzałów. Na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży jednak nie pojedzie z racji młodego wieku. Jednakże jest to bardzo dobry prognostyk przed zbliżającymi się Makroregionalnymi Mistrzostwami Młodzików jak i Mistrzostwami Polski Młodzików, które odbędą się na strzelnicy w Bydgoszczy w miesiącu wrześniu.

{AdmirorGallery}kowalewicz16{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg Olsztyn Orzeł Elbląg strzelectwo TS Gwardia Olsztyn

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x