Festiwal Sztuk Walki w Mrągowie – Karate, MMA czy Aikido?

Mrągowski Klub AIKIDO i Samoobrony oraz Firma RESPORT Mazury zapraszają wszystkich mieszkańców Mrągowa na Mrągowski Festiwal Sztuk Walki. Jest to pierwsza tego typu impreza w tym mieście. Odbędzie się 2 października 2010r. w hali sportowej przy ul. Bohaterów Warszawy 4 ( hala sportowa szkoły podstawowej nr 1).Początek festiwalu godzina 17.00. Wstęp wolny.

 

W programie festiwalu zaplanowano pokazy różnych sztuk walki, które można trenować w Mrągowie. Zaprezentują się między innymi sekcje: karate tradycyjnego, MMA, zapasów oraz AIKIDO.

 

Patronat honorowy nad festiwalem objęła Pani Otolia Siemieniec, Burmistrz Miasta Mrągowa. W organizację włączyło się również Mrągowskie Centrum Kultury i Turystyki. Patronat medialny nad imprezą objęli: Radio Planeta, Kurier Mrągowski, ITV Mrągowo oraz portal internetowy www.sport.mragowo.pl

Głównym sponsorem imprezy jest Firma Reklamowa SZAPIEL.

 

Przy okazji będzie można zapisać swoje dzieci na zajęcia, porozmawiać z instruktorami, zapytać o możliwości uczestnictwa w treningach

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x