Gdańska Arena oniemiała i…oszalała – Żelazny uścisk Mameda

Gwiazdą 16 Konfrontacji Sztuk walki w Gdańsku został olsztynianin Mamed Khalidov. Im częściej występuje w wielkich galach tym bardziej zadziwia świat. Możemy czuć się dumni, że mieszka tam, gdzie my. Tajemniczy, skupiony, absolutnie nieprzewidywalny. Bezkrwawo załatwia rywali, stosując technikę adekwatną do sytuacji. Tym razem już w pierwszej minucie pokonał znaną gwiazdę amerykańskiego MMA Matta Lindlanda, zakładając mu gilotynę. Uścisk całkowicie obezwładnił rywala, dobrze, że sędzia w odpowiednim momencie przerwał walkę.

 

 Po raz kolejny Mamed udowodnił, że MMA nie musi być bezładna szarpaniną lub obijaniem przeciwnika. On jako jeden z nielicznych potrafi walkę sprowadzić do prawdziwej sztuki. Świetna technika, szybkość i intuicja w walce powodują, że w zadziwiającym tempie pnie się w hierarchii i wszyscy przepowiadają mu wielką przyszłość. Oby tak się stało.

Kilka minut wcześniej Mariusz Pudzianowski przegrał przed czasem z Brytyjczykiem Jamesem Thompsonem. Ale w tej konfrontacji trudo było doszukać się artyzmu…

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x