Hokej coraz modniejszy w Elblągu – „Bałtycki krążek” w grze

Hokej na lodzie w wydaniu młodzieżowym i amatorskim robi w Elblągu prawdziwą furorę. Jest to dyscyplina pasjonująca, a po powstaniu w mieście hali lodowej „Helena” wiele osób postanowiło przeistoczyło się z biernych kibiców w czynnych zawodników. Uczniowski Klub Sportowy „Wikingowie” skupia młodzież w różnym wieku, a rodzice wcale nie są gorsi. Też wkładają łyżwy, systematycznie trenują, uczestnicząc nawet w lidze regionalnej. Dlatego zapowiadany na najbliższy weekend (piątek i sobota) turniej młodzieżowy „Bałtycki krążek 2012” będzie z całą pewnością jednym z najciekawszych sportowych wydarzeń tygodnia.

 

W turnieju wystąpią: UKS „Stoczniowiec” Gdańsk, UKS „Bombek” Malbork, HUKS „Niedźwiadki” Gdynia, HUKS Warszawa, ŁKS Łódź i UKS „Wikingowie” Elbląg. Grać będą chłopcy rocznika 2000 i młodsi. „Helenę” warto odwiedzić  w piątek 30 marca w godzinach 9-19 oraz w sobotę 31 marca w godzinach 8-17.30. Organizatorzy są wdzięczni za wsparcie finansowe Urzędowi Miasta w Elblągu oraz sponsorom, którzy widząc zapał hokeistów starają się im pomóc  w realizowaniu swej pasji..

Ale oczywiście „Wikingowie” cały czas liczą ma poszerzenie grona przyjaciół. Być może następnych potencjalnych mecenasów hokeja w Elblągu przekona do tej dyscypliny  przebieg turnieju. Emocji na pewno nie zabraknie. To fantastyczne widowisko, gdy 12-letni chłopcy ubrani w kolorowe , niezwykle efektowne stroje mkną po tafli. Czasami ambicja przerasta umiejętności, ale przecież w tym wieku najważniejsza jest pasja. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

„Wikingowie” przypominają o stałym zaproszeniu do rozpoczęcia treningów i naborze do drużyny. Informacje na temat szczegółów znaleźć można na stronie klubu www.wikingowie.nets.pl

{gallery}aga27{/gallery}

Program turnieju 

Piątek 30 marca

10.00 GDYNIA – GDAŃSK

11.15 ELBLĄG – GDYNIA

12.15 MALBORK – WARSZAWA

13.30 MECZ POKAZOWY

14.15 ELBLĄG – ŁÓDŹ

15.30 GDAŃSK – WARSZAWA

16.30 MALBORK – GDYNIA

17.45 GDAŃSK – ŁÓDŹ

Sobota31.03.2012

8.00 WARSZAWA – ŁÓDŹ

9.00 ELBLĄG – GDAŃSK

10.15 ŁÓDŹ – MALBORK

11.15 WARSZAWA – GDYNIA

12.30 MALBORK – GDAŃSK

13.30 ELBLĄG – WARSZAWA

14.45 GDYNIA – ŁÓDŹ

16.00 MECZ GWIAZD

17.00 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x