Hokej coraz modniejszy w Elblągu – „Bałtycki krążek” w grze

Hokej na lodzie w wydaniu młodzieżowym i amatorskim robi w Elblągu prawdziwą furorę. Jest to dyscyplina pasjonująca, a po powstaniu w mieście hali lodowej „Helena” wiele osób postanowiło przeistoczyło się z biernych kibiców w czynnych zawodników. Uczniowski Klub Sportowy „Wikingowie” skupia młodzież w różnym wieku, a rodzice wcale nie są gorsi. Też wkładają łyżwy, systematycznie trenują, uczestnicząc nawet w lidze regionalnej. Dlatego zapowiadany na najbliższy weekend (piątek i sobota) turniej młodzieżowy „Bałtycki krążek 2012” będzie z całą pewnością jednym z najciekawszych sportowych wydarzeń tygodnia.

 

W turnieju wystąpią: UKS „Stoczniowiec” Gdańsk, UKS „Bombek” Malbork, HUKS „Niedźwiadki” Gdynia, HUKS Warszawa, ŁKS Łódź i UKS „Wikingowie” Elbląg. Grać będą chłopcy rocznika 2000 i młodsi. „Helenę” warto odwiedzić  w piątek 30 marca w godzinach 9-19 oraz w sobotę 31 marca w godzinach 8-17.30. Organizatorzy są wdzięczni za wsparcie finansowe Urzędowi Miasta w Elblągu oraz sponsorom, którzy widząc zapał hokeistów starają się im pomóc  w realizowaniu swej pasji..

Ale oczywiście „Wikingowie” cały czas liczą ma poszerzenie grona przyjaciół. Być może następnych potencjalnych mecenasów hokeja w Elblągu przekona do tej dyscypliny  przebieg turnieju. Emocji na pewno nie zabraknie. To fantastyczne widowisko, gdy 12-letni chłopcy ubrani w kolorowe , niezwykle efektowne stroje mkną po tafli. Czasami ambicja przerasta umiejętności, ale przecież w tym wieku najważniejsza jest pasja. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

„Wikingowie” przypominają o stałym zaproszeniu do rozpoczęcia treningów i naborze do drużyny. Informacje na temat szczegółów znaleźć można na stronie klubu www.wikingowie.nets.pl

{gallery}aga27{/gallery}

Program turnieju 

Piątek 30 marca

10.00 GDYNIA – GDAŃSK

11.15 ELBLĄG – GDYNIA

12.15 MALBORK – WARSZAWA

13.30 MECZ POKAZOWY

14.15 ELBLĄG – ŁÓDŹ

15.30 GDAŃSK – WARSZAWA

16.30 MALBORK – GDYNIA

17.45 GDAŃSK – ŁÓDŹ

Sobota31.03.2012

8.00 WARSZAWA – ŁÓDŹ

9.00 ELBLĄG – GDAŃSK

10.15 ŁÓDŹ – MALBORK

11.15 WARSZAWA – GDYNIA

12.30 MALBORK – GDAŃSK

13.30 ELBLĄG – WARSZAWA

14.45 GDYNIA – ŁÓDŹ

16.00 MECZ GWIAZD

17.00 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x