II Festiwal Sztuk Walki Mrągowo 2011 – Aikido, a może MMA?

Mrągowski Klub AIKIDO i Samoobrony kolejny raz organizuje w Mrągowie imprezę promującą różnorodne sztuki walki, pod nazwą ”II Festiwal Sztuk Walki”. Ubiegłoroczna edycja okazała się głośnym wydarzeniem, na który przybyła duża liczba widzów z Mrągowa i nie tylko. Festiwal jest znakomitą okazją do zaprezentowania oferty rekreacyjnej i sportowej dla mieszkańców naszego miasta.

 

Wszyscy zainteresowani będą mieli okazję poznać ofertę różnych klubów i stowarzyszeń. Na festiwalu będzie można zobaczyć pokaz grup AIKIDO, karate tradycyjnego, MMA, zapasów i innych stylów walki.

Impreza została zaplanowana na 01 października br. w hali sportowej przy ul. Boh. Warszawy 4 na godz. 17.00. Wstęp wolny.

Patronat nad imprezą objęła Burmistrz Miasta Mrągowa Pani Otolia Siemieniec. Partnerem strategicznym jest Centrum Reklamowe SZAPIEL. Za organizację techniczną imprezy odpowiada firma Resport Mazury we współpracy z mrągowskim Centrum Kultury i Turystyki oraz Zespołem Szkół nr 1.

{gallery}fest28{/gallery}

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x