Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2012/2013 – Gołdap miejsce wyjątkowe

Tegoroczna inauguracja Szkolnego Roku Sportowego nastąpiła w Gołdapi, na samym skraju województwa warmińsko-mazurskiego, ale w miejscu szczególnym, gdzie kultura fizyczna stała się nieodłącznym elementem życia tego pięknego miasta. Nasz portal stara się zamieszczać informacje i relacje z imprez o charakterze masowym, wiele uwagi poświęca sportowi szkolnemu, pod tym względem właśnie Gołdap może świecić przykładem. Tu przysłowie: czym skorupka nasiąknie…sprawdza się co do joty. Starsze osoby są wzorem dla młodzieży, która chętnie uczestniczy w zawodach, a ma oparcie w animatorach, zatrudnionych w aktywnie działających instytucjach na przykład w Ośrodku Sportu i Rekreacji.

 

Jak można było oczekiwać czwartkowa (4 października) inauguracja regionalna Sportowego Roku Szkolnego stała się ważnym wydarzeniem. Przebiegała bardzo uroczyście, a jej rangę podniosła obecność władz samorządowych, oświatowych i sportowych. W uroczystości uczestniczyli m. in. wicemarszałek Jarosław Słoma, dyrektor Departamentu Sportu Urzędu Marszałkowskiego Alicja Rutecka, wicekurator Marek Szter, prezes Warmińsko-Mazurskiej Federacji Sportu Zbigniew Lewicki przewodniczący Szkolnego Związku Sportowego na Warmii i Mazurach Wacław Wasiela, władze ościennych powiatów z Ełku, Olecka, Pisza i Węgorzewa. Towarzyszył temu stosowny ceremoniał, nie zabrakło czasu by docenić wysiłek i zaangażowanie najbardziej aktywnych osób

Część sportową inauguracji wypełniły tradycyjnie biegi przełajowe, sztandarowa konkurencja szkolnej rywalizacji, która można uprawiać wszędzie bo terenów do biegania w naszym regionie nie brakuje. W Gołdapi zjawiły się reprezentacje wielu miast, przyjechali uczniowie nawet z najdalszych zakątków regionu m. in. Nowego Miasta Lubawskiego. Atrakcją było otwarcie kolejki krzesełkowej, z której uczestnicy mogli skorzystać bezpłatnie.

Ta symboliczna impreza otwiera sezon rozgrywek szkolnych na Warmii i Mazurach w wielu dyscyplinach, które odbywają się na kilku szczeblach, a kończą w drugiej części roku szkolnego finałami wojewódzkimi.

Pragniemy by wychowanie fizyczne było traktowane przez wszystkich, zwłaszcza rodziców, jako równouprawniony przedmiot. Od tego zależy zdrowie waszych pociech. Dlatego warto łamać chore stereotypy, zachęcać młodzież do uprawiania sportu, przecież wachlarz propozycji jest duży.

Istotne, by w szkołach panowała sprzyjająca atmosfera. Niech w reprezentacji szkoły uczestniczącej w rywalizacji występują najlepsi, ale każdemu trzeba dać szansę, a nie od początku pracować tylko nad grupa wybrańców. Na tym poziomie nie wynik jest najważniejszy, za to nieodzowne zaszczepienie nawyków do biegania, pływania, grania w siatkę czy kosza.

Wszystkim uczniom-zawodnikom życzymy jak najlepszej formy, najważniejsze by sport stał się Waszą pasją.

Wyniki Biegów Przełajowych z Okazji Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego

Dziewczęta SP rocz. 2002 i mł. dystans 600 m

1 Konowracka Weronika SP w Bartoszycach 2’O8,71 9

2 Ostapionek Weronika SP w Dubeninkach 0’08,31 7

3 Czarniecka Julia SP 3 w Olecku 0’00,91 6

4 Urban Paulina SP 7 w Giżycku 0’00,62 5

5 Warda Aleksandra SP 7 w Gizycku 0’02,56 5

6 Juszkiewicz Gabriela ZS Grabowo 0’00,88 4

7 Dąbrowska Julia SP 7 Giżycko 0’00,85 4

8 Bagińska Zuzanna SP Żytkiejmy 0’00,84 4

9 Borowy Beata SP 7 Giżycko 0’00,78 3

10 Kuklińska Kinga SP 3 Olecko 0’01,84 3

11 Prokopczyk Natalia SP 1 Gołdap 0’00,38 3

12 Graduszewska Dominika SP 1 Bartoszyce 0’00,78 3

13 Iwon Dominika SP 1 Bartoszyce 0’01,12 2

14 Kruk Natalia SP 1 Bartoszyce 0’03,10 2

15 Grabek Marta SP 3 Olecko 0’00,69 2

16 Skindzielewska Wiktoria SP Kalinowo 0’00,74 2

17 Jankowska Oliwia SP 3 Goldap 0’01,03 2

18 Panaś Oliwia SP 7 Giżycko 0’01,57 1

19 Wasilewska Justyna SP 7 Giżycko 0’00,84 1

20 Gałaszewska Martyna ZS Grabowo 0’00,32 1

21 Ścibor Sandra SP 7 Giżycko 0’00,78 1

22 Świderska Kinga ZS Pisanica 0’00,81 1

23 Kalinowska Sylwia SP Żytkiejmy 0’00,32 1

24 Marczak Wiktoria SP 7 Gizycko 0’00,30 1

25 Chmielewska Agata SP Kalinowo 0’01,47 1

25 Rykaczewska Wiktoria SP 3 Gołdap – –

27 Augustyniak Wiktoria SP 7 Giżycko – –

28 Matuszak Monika SP 3 Gołdap – –

29 Dulemba Karolina SP 7 Giżycko – –

30 Dębska Wiktoria Brak Danych – –

31 Fiodorowicz Katarzyna SP 2 Gołdap – –

32 Jurgielewicz Urszula Brak Danych – –

33 Bil Bogusława SP Żytkiejmy – –

34 Kuskowska Paulina SP 3 Gołdap – –

35 Banach Martyna ZS Grabowo – –

36 Trzasko Dobrosława ZS Grabowo – –

37 Skrodzka Julia SP 3 Gołdap – –

38 Krzykwa Julia SP Kalinowo – –

39 Podsiad Sandra SP 3 Gołdap – –

40 Kosińska Marlena Kowale Oleckie – –

41 Trypuć Wiktoria SP 3 Gołdap – –

42 Bil Dobrosława SP Żytkiejmy – –

43 Piwowarczyk Maja SP Banie Mazurskie – –

44 Pietrzak Julia SP 2 Gołdap – –

45 Ulewicz Patrycja SP 2 Gołdap – –

46 Piwowarczyk Marlena SP Banie Mazurskie – –

47 Kołodziej Maria SP Banie Mazurskie – –

48 Żeleźniak Iwona SP Banie Mazurskie – –

49 Karnauchow Beata SP 2 Gołdap – –

50 Daszkiewicz Julia SP 7 Giżycko – –

51 Jurewicz Patrycja SP 2 Gołdap – –

Dziewczęta SP rocz. 2000 i mł. dystans 800 m

1 Greber Karolina SP 1 Bartoszyce 2’31,11 9

2 Dziatkowska Weronika SP 1 LA OSiR Gołdap 0’06,88 7

3 Hałabuda Maria SP Banie Mazurskie 0’00,25 6

4 Sojko Kinga SP Kowale Oleckie 0’06,25 5

5 Chmielwska Katarzyna ULKS Lider Grabowo 0’04,22 5

6 Kaczarowska Aleksandra SP 7 Giżycko 0’00,69 4

7 Jankowska Kamila SP 1 Olecko 0’00,59 4

8 Kapuścińska Martyna SP 1 Olecko 0’01,25 4

9 Olbryś Julia SP 7 Giżycko 0’00,54 3

10 Japoniec Aleksandra SP 3 Olecko 0’00,30 3

11 Pałuszyńska Alicja SP 7 Giżycko 0’00,38 3

12 Klodnicka Aleksandra SP 7 Giżycko 0’01,81 3

13 Harasimowicz Martyna SP 7 Giżycko 0’00,35 2

14 Bekalska Patrycja SP 7 Giżycko 0’02,81 2

15 Kajpust Weronika SP 7 Giżycko 0’00,28 2

16 Szyszkowska Karolina SP 3 Gołdap 0’01,69 2

17 Kutnik Natalnia SP 7 Giżycko 0’00,28 2

18 Piela Dominika ULKS Lider Grabowo 0’00,43 1

19 Skarżyńska Karolina ZS Pisanica 0’00,47 1

20 Sądowska Gabriela SP 3 Goldap 0’00,56 1

21 Lelis Natalia SP 7 Giżycko 0’00,64 1

22 Milewska Julita SP 1 Olecko 0’01,12 1

23 Bitowt Kasia SP 7 Giżycko 0’01,15 1

24 Hanulak Klaudia SP Straduny 0’02,25 1

25 Jankowska Paulina SP 1 Olecko 0’00,41 1

26 Kozłowska Dominika SP 3 Gołdap – –

27 Łuczkowska Sara SP 1 Bartoszyce – –

28 Kierul Zuzanna SP 7 Giżycko – –

29 Mrozowska Katarzyna SP 3 Olecko – –

30 Tunkiewicz Paulina SP 7 Giżycko – –

31 Misiewicz Arleta ULKS Lider Grabowo – –

32 Obolewicz Wiktoria SP 1 Bartoszyce – –

33 Pińczak Weronika SP Banie Mazurskie – –

34 Klepadło Julia SP 7 Giżycko – –

35 Nalewajko Patrycja SP Kalinowo – –

36 Augustynowicz Barbara SP 2 Gołdap – –

37 Pińczak Kamila SP Banie Mazurskie – –

38 Skorupska Anna Kowale Oleckie – –

39 Bobrowska Maja SP 1 Olecko – –

40 Wieliczko Paulina SP 1 Bartoszyce – –

41 Leszczyńska Karolina SP 3 Gołdap LA OSiR – –

42 Bednarz Aleksandra ZS Grabowo – –

43 Haraburda Karolina SP Kalinowo – –

44 Waszczuk Aleksandra SP Kalinowo – –

45 Skarżyńska Karolina Kowale Oleckie – –

46 Liszewska Paulina Kowale Oleckie – –

47 Sifszuk Patrycja SP Kalinowo – –

48 Obara Weronika SP 3 Gołdap – –

49 Skośna Aleksandra SP 1 Bartoszyce – –

50 SienkiewiczvWeronika SP Kalinowo – –

51 Kierwozek Elwira SP Banie Mazurskie – –

52 Grabowik Dominika SP Straduny – –

53 Jakowanis Adrianna SP Kalinowo – –

54 Denis Julia SP Kalinowo – –

55 Gulan Paulina SP Kalinowo – –

56 Guziejko Aleksandra SP Straduny – –

57 Brodowska Izabela ULKS Lider Grabowo – –

58 Słowikowska Roksana ZS Grabowo – –

59 Kacprzyk Ewa SP Kalinowo – –

60 Śliwińska Wiktoria SP Kalinowo – –

61 Misiewicz Daria ZS Grabowo – –

62 Wizgier Zuzanna SP Straduny – –

63 Wieczorek Milena SP 2 Gołdap – –

64 Gwarych Izabela SP 2 Gołdap – –

65 Dziekońska Rozalia SP 2 Gołdap – –

66 Tyma Kamila SP Banie Mazurskie – –

67 Iwaszko Klaudia SP Banie Mazurskie – –

68 Zeniuk Elżbieta SP 2 Gołdap – –

69 Tałejszyn Wiktoria SP 3 Gołdap – –

70 Szlempo Patrycja SP 3 Gołdap – –

71 Paszko Wiktoria SP Banie Mazurskie – –

72 Żukowska Karolina SP 2 Gołdap – –

73 Morszczyzna Sandra SP 1 Bartoszyce – –

74 Ryszkiewicz Milena SP Straduny – –

75 Wójcik Martyna ZS Grabowo – –

76 Nidziejko Agata SP Kalinowo – –

77 Świerczyńska Klaudia SP Straduny – –

78 Wasilewska Katarzyna ULKS Lider Grabowo – –

79 Bartosiewicz Martyna brak danych – –

80 Nawrocka Michalina SP Straduny – –

81 Brodowska Klaudia ZS Grabowo – –

Chłopcy rocz. 2002 i mł. Dystans 800 m

1 Szwecja Norbert SP Mazury 2’28,58 9

2 Kempisty Kacper SP 3 Olecko 0’11,00 7

3 Taudul Kacper SP 3 LA OSiR Gołdap 0’03,47 6

4 Gromko Hubert SP Żytkiejmy 0’00’88 5

5 Szczerbiński Aleks SP Kowale Oleckie 0’00,31 5

6 Tomczyk Wojciech SP 3 Olecko 0’02,84 4

7 Emilianów Szymon SP 1 Bartoszyce 0’00,70 4

8 Lasota Cezary SP 1 Bartoszyce 0’00,90 4

9 Stawiecki Sebastian SP 4 Olecko 0’00,34 3

10 Jurewicz Michal SP 1 Olecko 0’03,22 3

11 Andrulewicz Bartosz SP Kalinowo 0’01,90 3

12 Kulik Bartosz SP 3 Giżycko 0’01,76 3

13 Wahowski Krystian SP 7 Giżycko 0’00,31 2

14 Adrian Dawidowski SP Straduny 0,00,50 2

15 Czetybork Wiktor SP 7 Giżycko 0’04,07 2

16 Maleszewski Mateusz SP 7 Giżycko 0’00,43 2

17 Andrzejczyk Bartosz SP 7 Gizycko 0’00,60 2

18 Dowgiałło Szymon SP 7 Gizycko 0’00,97 1

19 Kopcych Lukasz SP Banie Mazurskie 0’00,59 1

20 Trzasko Dawid ZS Grabowo 0’01,74 1

21 Rozmyslowski Piotr ZS Grabowo 0’01,60 1

22 Ułanowicz Łukasz SP Kalinowo 0’00,69 1

23 Zubowicz Przemysław SP 7 Giżycko 0’02,90 1

24 Andrzejewski Bartłomiej SP 7 Giżycko 0’02,28 1

25 Bokuniewicz Michał SP Kowale Oleckie 0’01,32 1

26 Wróblewski Kacper SP 7 Giżycko – –

27 Boczek Łukasz SP Żytkiejmy – –

28 Kowalewski Kacper ZS Grabowo – –

29 Litwa Bartosz Sp 7 Giżycko – –

30 Wójtowicz Dariusz SP 3 Gołdap – –

31 Brzozowski Jakub ZS Grabowo – –

32 Szlempo Dawid SP 3 Gołdap – –

33 Arciszewski Bartosz ZS Pisanica – –

34 Lange Kacper SP 3 Gołdap – –

35 Kowalewski Kamil Kowale Oleckie – –

36 Zdancewicz Tymon SP 2 Gołdap – –

37 Pigiel Bartek SP Banie Mazurskie – –

38 Holuk Dominik ZS Grabowo – –

39 Krysa Adrian SP Banie Mazurskie – –

40 Majewski Kacper SP Kalinowo – –

41 Kozic Wojciech SP 3 Gołdap – –

42 Andrukiewicz Oliwer SP 7 Giżycko – –

43 Brodowski Adam ZS Grabowo – –

44 Banaszewski Bartłomiej SP Straduny – –

45 Późniak Marcel SP 2 Gołdap – –

46 Kurgan Dominik ZS Pisanica – –

47 Czerwiński Mateusz ZS Pisanica – –

Chłopcy 2000 dystans 1000 m 

1 Antoszewski Kacper SZS Nowe Miasto Lubawskie 3’11,87 9

2 Zyskowski Grzegorz SP 1 Goldap 0’04,81 7

3 Kania Jakub SP 3 Giżycko 0’10,06 6

4 Fredo Marek SP 1 Bartoszyce 0’00,59 5

5 Nikielec Maciej SP 4 Olecko 0’03,62 5

6 Wierzbicki Szymon SP Kalinowo 0’03,53 4

7 Urbanowicz Mateusz SP Żytkiejmy 0’03,69 4

8 Lewandowski Dominik SP 1 Bartoszyce 0,00,51 4

9 Olszewski Szymon SP 3 Olecko 0’00,46 3

10 Marciniuk Krystian SP Kalinowo 0’00,87 3

11 Maleszewski Piotr SP 7 giżycko 0’02,47 3

12 Sawora Bartosz SP 7 Giżycko 0’00,50 3

13 Maślij Wojciech SP 7 Giżycko 0’02,88 2

14 Konopko Maarek SP 1 Olecko 0’01,18 2

15 Rutkowski Michał SP 1 Olecko 0’00,51 2

16 Sieradzki Bartosz SP 7 Gizycko 0’00,40 2

17 Harasimowicz Maciej SP 7 Giżycko 0’02,76 2

18 Fejzulowski Fabian SP 7 Gizycko 0’00,62 1

19 Walendykiewicz Kacper SP 1 Gołdap 0’02,84 1

20 Pawłowski Bartłomiej SP 1 Bartoszyce 0’01,00 1

21 Kozakiewicz Bartosz SP 7 Giżycko 0’02,10 1

22 Suchy Maciej ZS Grabowo 0’00,90 1

23 Piwek Dawid SP 3 Olecko 0’00,47 1

24 Markowski Artur ZS Pisanica 0’01,13 1

25 Leczycki Borys SP 7 Gizycko 0’00,84 1

26 Kuźba Krystian Kowale Oleckie – –

27 Szczodroński Karol SP Żytkiejmy – –

28 Juszkiewicz Jakub ULKS Lider Grabowo – –

29 Bester Bartosz brak danych – –

30 Ciaś Sebastian SP Kalinowo – –

31 Kukliński Patryk SP Kalinowo – –

32 Żamojtuk Maciek SP 1 Gołdap LA OSiR – –

33 Skuza Szymon ULKS Lider Grabowo – –

34 Szarnecki Tadeusz SP 1 Olecko – –

35 Stankiewicz Rafał SP Kalinowo – –

36 Olszewski Aleks SP 7 Giżycko – –

37 Kalinowski Dawid SP Żytkiejmy – –

38 Kazimierski Michał SP 3 Gołdap – –

39 Girtler Hubert SP 2 Gołdap – –

40 Abrycki Sebastian SP Kalinowo – –

41 Domalewski Kacper SP 1 Olecko – –

42 Sikora Dawid ZS Grabowo – –

43 Tomaszewski Patryk SP 1 Bartoszyce – –

44 Dudziński Alan ZS Grabowo – –

45 Maljonis Krzysztof Sp 3 Gołdap – –

46 Suszko Sebastian SP 1 Bartoszyce – –

47 Leszczyński Adrian SP 1 Bartoszyce – –

48 Paczesny Piotr SP Kalinowo – –

49 Pigiel Dawid SP Banie Mazurskie – –

50 Baran Klaudiusz SP 2 Gołdap – –

51 Wesołowski Artur SP 3 Gołdap – –

52 Kondracki Norbert ZS Pisanica – –

Wyniki Wojewódzkiej Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego 5

53 Mikielski Bartosz SP 3 Gołdap – –

54 Turczyk Kuba SP 3 Gołdap – –

55 Ćwikowski Kacper ZS Pisanica – –

56 Gliński Dawid SP 3 Gołdap – –

57 Daraszkiewicz Piotr SP Kalinowo – –

58 Chmielewski Tomasz SP Banie Mazurskie – –

59 Olejniczak Adrian SP Straduny – –

60 Dominuik Kacper SP 2 Gołdap – –

61 Kucha Jakub SP Straduny – –

62 Ryszkiewicz Dniel SP Straduny – –

63 Jaworowski Krzysztof SP Kalinowo – –

64 Budziński Przemysław SP Kalinowo – –

65 Rędziński Michał SP 2 Gołdap – –

66 Waraksa Radosław ZS Grabowo – –

67 Bernatowicz Michał ZS Grabowo – –

Dziewczęta SP rocz. 1999 i mł. dystans 800 m

1 Chmielewska Dominika Gim. 2 Bartoszyce 2’33,81 9

2 Chalicka Paulina GIM. 2 Bartoszyce 0’01,41 7

3 Ołów Edyta Gim. 1 LA OSiR Gołdap 0’00,53 6

4 Bogdaniuk Paulina Gim. 1 Bartoszyce 0’03,22 5

5 Drzażdżewska Katarzyna Gim. 1 Giżycko 0’01,00 5

6 Cewkowicz Aleksandra Gim. Banie Mazurskie 0’00,41 4

7 Sawula Elżbieta Gim. 2 Giżycko 0’00,34 4

8 Dębica Julia Gim. 1 Giżycko 0’01,47 4

9 Rutkowska Agata Gim. 2 Giżycko 0’00,28 3

10 Grun Natalia Gim. Prostki 0’01,06 3

11 Radziewicz Karolina Gim. 2 Olecko 0’00,82 3

12 Best Dominika Gim. Kowale Oleckie 0’01,53 3

13 Kamińska Monika Gim. 4 Ełk 0’01,59 2

14 Kalinowska Aleksandra Gim. 1 Bartoszyce 0’00,75 2

15 Majewska Klaudia Gim. Prostki 0’05,63 2

16 Dzieniesiewicz Magda Gim. 2 Olecko 0’00,78 2

17 Adasiewicz Julia Gim. 2 Giżycko 0’00,62 2

18 Lasota Zuzanna Gim. 1 Gizycko 0’00,41 1

19 Citowska Emilia Gim. 1 Gołdap 0’01,31 1

20 Walawender Anna Gim Banie Mazurskie 0’00,72 1

21 Nowokuńska Dominika Gim. 2 Bartoszyce 0’00,50 1

22 Bogdanowicz Oliwia Gim. 2 Giżycko 0’00,44 1

23 Łozak Kinga Gim. 1 Giżycko 0’01,78 1

24 Kotarska Marta Kalinowo 0’00,62 1

25 Wawer Łucja Gim. Prostki 0’01,50 1

26 Szumlańska Edyta Gim. Bani Mazuskie – –

27 Dembska Monika Gim. Kalinowo – –

28 Szmidt Kamila Gim. Bisztynek – –

29 Dowgiałło Weronika Gim. 1 Giżycko – –

30 Malinowska Ewa Gim. Olsztyn – –

31 Pietrzak Jilia Gim. 2 Bartoszyce – –

32 Rzeszotek Angelika Gim. Banie Mazurskie – –

33 Zapolska Natalia Gim. Bisztynek – –

34 Szerejko Agnieszka Gim. 2 Bartoszyce – –

35 Sobótka Karolina Gim. Bisztynek – –

36 Skowrońska Kamila Gim. Bisztynek – –

37 Szymańska Monika Gim. Banie Mazurskie –

38 Głębocka Patrycja Gim. Prostki – –

39 Bagińska Natalia Gim. Prostki – –

40 Topczewska Karolina Gim. Kalinowo – –

41 Twardowska Karolina Gim. Prostki – –

42 Pujan Marta Gim. Banie Mazurskie – –

43 Błocka Ilona Gim. 1 Bartoszyce – –

44 Pałys Wioletta ZS Grabowo – –

45 Sochan Agnieszka Gim. 1 Bartoszyce – –

46 Nalewajko Anna Gim. Kalinowo – –

47 Banik Julia Gim. 2 Giżycko – –

48 Skiendzielewska Nikola Gim. Kalinowo – –

49 Katarzyna Nasierowska Gim. 1 Giżycko – –

50 Pieńczykowska Wiktoria Gim. Kalinowo – –

51 Zakrzewska Natalia Gim. Kalinowo – –

52 Kokoszka Wioletta Gim. Bisztynek – –

53 Sykut Dominika Gim. 1 Bartoszyce – –

54 Zadrożna Roksana Gim. Bisztynek – –

55 Kuczyńska Oliwia Gim. Bisztynek – –

56 Tuchowska Marta ULKS Lider Grabowo – –

57 Pawlukanis Oliwia Gim. 1 Gołdap – –

58 Banach Sandra ULKS Lider Grabowo – –

59 Jurkojć Joanna Gim. 1 Gołdap – –

Dziewczęta SG rocz. 1997 dystans 1000 m

1 Owczarek Klaudia Gim. 2 Bartoszyce 3’17,21 9

2 Kutza Kinga ZS Nowe Miasto Lubawskie 0’01,35 7

3 Korotka Agata ZS Judziki 0’14,06 6

4 Dobruch Dominika Gim. Kijewo 0’01,62 5

5 Jarząbek Ilona Gim. Bisztynek 0’03,25 5

6 Fredo Karolina Gim. 1 Bartoszyce 0’05,63 4

7 Malinowska Karolina Gim. 4 Elk 0’02,06 4

8 Szablak Julia Gim. Banie Mazurskie 0’01,50 4

9 Limowska Natalia Gim. 4 Olsztyn 0’01,31 3

10 Milewska Agata Gim Prostki 0’06,13 3

11 Bystrzycka Karolina Gim. 4 Olsztyn 0’04,31 3

12 Mejcz Ola Gim. 1 Gołdap 0’01,59 3

13 Grygajtys Patrycja Gim. Banie Mazurskie 0’01,19 2

14 Ziułkowska Kinga ZS Nowe Miasto Lubawskie 0’01,25 2

15 Bandysz Natalia Gim. Kowale Oleckie 0’01,56 2

16 Stolarczyk Kasia Gim. 4 Olsztyn 0’01,06 2

17 Hawrusik Sylwia Gim. Banie Mazurskie 0’00,60 2

18 Wójcik Marta Gim. 4 Olsztyn 0’00,91 1

19 Twarowska Karolina Gim 1 LA OSiR Goldap 0’00,72 1

20 Makowczenko Monika Gim. 2 Giżycko 0’01,07 1

21 Bystrzycka Martyna Gim.4 Olsztyn 0’00,24 1

22 Jachimowicz Małgorzata Gim. 2 Olecko 0’00,47 1

23 Wajler Natalia Gim.4 Olsztyn 0’00,91 1

24 Zagozdon Karolina Gim. Bisztynek 0’00,69 1

25 Bohdzian Karolina Gim. 4 Olsztyn – 1

26 Pidsudko Weronika Gim. 2 Giżycko – –

27 Grabowska Joanna Kowale Oleckie – –

28 Rzeczycka Aleksandra Gim. 2 Gizycko – –

29 Chmielewska Paulina ULKS Lider Grabowo – –

30 Kempisty Justyna Gim. 2 Olecko – –

31 Choroszko Kornelia Gim. 2 Giżycko – –

32 Wasilewska Anna Gim. 2 Olecko – –

33 Magda Kopiczko Gim. 1 Giżycko – –

34 Oliwia Alboszta Gim. 1 Giżycko – –

35 Szwędrys Anna Gim. 2 Olecko – –

36 Paula Kamińska Gim. 1 Giżycko – –

37 Banaś Klaudia Gim. 2 Giżycko – –

38 Martul Kamila Gim. 2 Bartoszyce – –

39 Jakubowska Klaudia 64 Olsztyn – –

40 Owsiejczuk Natalia Gim. Prostki – –

41 Dora Urszula Gim. 1 Gołdap – –

42 Kowalczyk Klaudia Gim. 2 Bartoszyce – –

43 Popko Loretta Gim. 1 Gołdap – –

44 Pawelus Monika Gim. 2 Giżycko – –

45 Słowikowska Anita ZS Grabowo – –

46 Blank Natalia Gim. Bisztynek – –

47 Czyżewska Paulina 64 Olsztyn – –

48 Kisiorek Edyta Gim. Bisztynek – –

49 Jarocka Julia Gim. 2 Giżycko – –

50 Kesja Tiesler Gim. 1 Gizycko – –

51 Klaudia Polak Gim. 1 Giżycko – –

52 Wierzbicka Adrianna Gim. Kalinowo – –

53 Mikołajczyk Karolina Gim. Dubeninki – –

54 Buatecka Paulina Gim. 1 Giżycko – –

55 Nowicka Martyna Gim. Giżycko – –

56 Jabłońska Ewelina Gim. Bisztynek – –

57 Zarzecka Dominika ZS Grabowo – –

58 Kowalska Karolina ULKS Lider Grabowo – –

59 Gwiazdowska Klaudia Gim. 1 Giżycko –

Chłopcy SG rocz. 1999 dystans 1000 m

1 Greber Dawid Gim. 1 Bartoszyce 3’15,65 9

2 Śląski Piotr Gim. 3 Giżycko 0’00,93 7

3 Lech Sebastian Gim. 2 Bartoszyce 0’00,94 6

4 Zyskowski Bartosz Gim. Prostki 0’00,78 5

5 Dobosz Cezary Gim. 2 Bartoszyce 0’00,88 5

6 Obolewicz Daniel Gim. 1 Bartoszyce 0’01,72 4

7 Orłowski Michal Gim. Prostki 0’00,94 4

8 Rutkowski Jacek Gim.2 Giżycko 0’00,94 4

9 Pachucki Maciej Gim. 3 Gizycko 0’02,15 3

10 Lachowicz Jan Gim. 3 Giżycko 0’02,53 3

11 Orszewski Kacper Gim. 2 Giżycko 0’01,35 3

12 Poreda Konrad Gim. 1 LA OSiR Gołdap 0’01,43 3

13 Wronowski Albert Gim. Banie Mazurskie 0’01,57 2

14 Kaszkiel Mateusz ZS Pisanica 0’01,00 2

15 Danowski Jarosław ZS Pisanica 0’03,65 2

16 Figat Bartosz Gim. 1 Bartoszyce 0’00,91 2

17 Chorzępa Jan Gim. 1 Bartoszyce 0’01,47 2

18 Sadlak Łukasz Gim. Bisztynek 0’00,74 1

19 Zalewski Cezary Gim. Prostki 0’00,38 1

20 Pastuszyński Piotr ULKS Lider Grabowo 0’00,59 1

21 Żelisko Michał Gim. 1 Bartoszyce 0’02,13 1

22 Kondratowicz Paweł Gim. Banie Mazurskie 0’00,81 1

23 Lanczewski Grzegorz ULKS Lider Grabowo 0’01,59 1

24 Kalus Matuesz Gim. Banie Mazurskie 0’00,41 1

25 Ładny Bartek Gim 1 Giżycko 0’00,41 1

26 Fuchs Robert Gim 1 Giżycko – –

27 Pawlik Jakub ZS Pisanica – –

28 Kapla Bartek Gim. 2 Giżycko – –

29 Kudrawiec Rafał Gim. Prostki – –

30 Czajka Piotr ZS Pisanica – –

31 Babicz Patryk ZS Pisanica – –

32 Dmytrysz Damian Gim. 1 Bartoszyce – –

33 Kamiński Maciej Gim. 1 Gołdap – –

34 Gułowski Szymon Gim. Prostki – –

35 Latawski Mateusz Gim. Banie Mazurskie – –

36 Majewski Mateusz Gim. Bisztynek – –

37 Kamiński Oliwer Gim. Kalinowo – –

38 Olszewski Piotr Gim. Kalonowo – –

39 Karwacki Jacek Gim. Bisztynek – –

40 Boczko Kacper Gim. 1 Bartoszyce – –

41 Olszewski Krzysztof Gim. 1 Gołdap – –

42 Marcinkiewicz Kamil Gim. 1 Gołdap – –

43 Gryniewicz Bartłomiej Gim. 1 Gołdap – –

44 Perzyło Michał Gim. Banie Mazurskie – –

45 Izbicki Mateusz Gim. 1 Gołdap – –

46 Abramowicz Arek Gim. Banie Mazurskie – –

47 Karnauchow Arkadiusz ULKS Lider Grabowo – –

48 Kokocki Szymon Gim. Banie Mazurskie – –

49 Bednarz Szymon ULKS Lider Grabowo – –

Chłopcy SG rocz. 1997 i mł. dystans 1500 m

1 Wielgus Mateusz Gim. 1 LA OSiR Gołdap 4’35,93 9

2 Mateusiak Cezary Gim. 1 Bartoszyce 0’08,06 7

3 Nowak Błażej Gim. 1 Bartoszyce 0’06,31 6

4 Rutkowski Mariusz Gim. 2 Giżycko 0’02,63 5

5 Skoczyla Dawid Gim. 1 Bartoszyce 0’01,88 5

6 Zyborowicz Bartłomiej Gim. Dubeninki 0’03,53 4

7 Kasiłowski Jakub Gim. 1 Bartoszyce 0’02,59 4

8 Fieducik Jan Gim. 2 Bartoszyce 0’00,44 4

9 Osiński Remigiusz Gim. 1 Bartoszyce 0’02,68 3

10 Leszczenko Hubert Gim. Bisztynek 0’01,69 3

11 Kokoszka Sylwester Gim Bisztynek 0’01,81 3

12 Chartuniewicz Damian Gim. 1 Giżycko 0’00,82 3

13 Kramarewicz Krystian Gim. Kowale Oleckie 0’00,28 2

14 Majek Kamil Gim. Bisztynek 0’01,25 2

15 Oświeciński Mariusz Gim. Prostki 0’01,94 2

16 Wysocki Damian Gim. Kalinowo 0’00,50 2

17 Stasiński Krystian ULKS Lider Grabowo 0’00,28 2

18 Mrówka Dawid Gim. Bisztynek 0’01,72 1

19 Tabaka Mariusz Gim. Bisztynek 0’00,24 1

20 Ferenc Maciej Gim. 1 Bartoszyce 0’00,94 1

21 Gałązka Marcin Gim. 1 Bartoszyce 0’00,97 1

22 Jagielski Oskar Gim. 1 Bartoszyce 0’00,88 1

23 Fabian Tuziemski Gim. 1 Giżycko 0’00,44 1

24 Malong Artur Gim. Bisztynek 0’03,00 1

25 Szafranowski Arkadiusz GIM. 2 Giżycko 0’00,62 1

26 Biśtyga Grzegorz Kowale Oleckie – –

27 Buthusaim Damian Gim. Bisztynek – –

28 Rodak Mateusz Gim. 1 Bartoszyce – –

29 Kornatowski Mateusz Gim. Bisztynek – –

30 Ksepka Grzegorz Gim. 1 Giżycko – –

31 Zadrożny Łukasz Gim. Bisztynek – –

32 Barszczewski Tomasz Gim. Kijewo – –

33 Bondysz Arkadiusz Kowale Oleckie – –

34 Bagiński Marcin Gim. Prostki – –

35 Pałuszyński Kacper Gim. 1 Giżycko – –

36 Kowalewski Szymon Gim. 2 Olecko – –

37 Checiński Dawid Gim. Bisztynek – –

38 Wargala Michał Gim. Olecko – –

39 Rybak Marek Gim. 1 Bartoszyce – –

40 Wądłowski Maciej Gim. Olecko – –

41 Kuszczuk Dawid Gim. 1 Giżycko – –

42 Bukpasz Cezary Gim. Banie Mazurskie – –

43 Jakubowski Kamil Gim. Bisztynek – –

44 Maćkowiak Dawid Gim. Bisztynek – –

45 Depta Błażej Gim. Bisztynek – –

46 Czerwiński Sebastian ZS Pisanica – –

47 Oleksiuk Tobiasz Gim. Bisztynek – –

48 Karwowski Bartosz Gim. Prostki – –

49 Kiełczewski Patryk Gim. Bisztynek – –

50 Zagozdon Jakub Gim. Bisztynek – –

51 Gołubowicz Piotr Gim. 1 Gołdap – –

52 Guzewicz Przemysław Gim. Banie MAzurskie – –

53 Antoniak Rafał Gim. Bisztynek – –

54 Czereszewski Mateusz ULKS Lider Grabowo – –

55 Busnik Szymon Gim. LA OSIR – –

56 GitlerAdrian Gim. 1 Gołdap – –

57 Sołtys Adrian Gim. Kalinowo – –

58 Kalinowski Marcin Gim. 1 Gołdap – –

59 Ferenc Mateusz ULKS Lider Grabowo – –

60 Karwel Sebastian Gim. Dubeninki – –

61 Skórczyński Bartłomiej Gim. Bisztynek – –

62 Fiećko Maciej Gim. 2 Olecko – –

63 Szafranowski Adrian Gim. 2 Giżycko – –

64 Pupiałło Mateusz Gim. 1 Giżycko – –

65 Zielinski Mateusz Gim. 1 Giżycko – –

66 Lejmmel Maciej Gim. 1 Gołdap – –

67 Budlewski Rafał Gim. 1 Gołdap – –

68 Jarmułowicz Dawid Gim. 1 Gołdap – –

69 Wojciechowski Kamil Gim. 1 Giżycko – –

70 Wójcik Adrian Gim. 1 Gołdap – –

71 Augustynowicz Dariusz Gim. 1 Gołdap – –

Dziewczęta SG rocz. 1996 dystans 800 m

1 Balcerek Aleksandra ZS 6 Ełk 2’36,37 9

2 Rozmysłowska Anna ZSZ Gołdap 0’02,56 7

3 Jankowska Natalia 1 LO Giżycko 0’01,18 6

4 Wiśniewska Agnieszka ZSKŚiA Giżycko 0’00,41 5

5 Śidor Izabela ZSLiZ Olecko 0’05,91 5

6 Jagolicz Dagmara LO Olecko 0’00,68 4

7 Borkowska Karolina 1 LO Giżycko 0’03,35 4

8 Barwińska Wioletta ZSLIZ Olecko 0’01,03 4

9 Szarnecka Ada LO Olecko 0’01,00 3

10 Sawko Paulina I LO Giżycko 0’00,44 3

11 Budzińska Klaudia ZS 6 Ełk 0’01,62 3

12 Sitnik Karolina ZSLiZ Olecko 0’01,35 3

13 Hołdyńska Edyta ZSLiZ Olecko 0’00,59 2

14 Sznurkowska Natalia UKS Jantar 0’00,75 2

15 Radkieiwcz Ada I LO Giżycko 0’01,47 2

16 Więcek Magdalena ZSKŚiA Giżycko 0’00,56 2

17 Świerzbin Angelika ZSLiZ Olecko 0’00,69 2

18 Kosa Monika LO Olecko 0’00,72 1

19 Kisielewska Dorota ZS 1 Ełk 0’00,69 1

20 Malinowska Marta LO Olecko 0’00,65 1

21 Daniluk Katarzyna ZSKŚiA Giżycko 0’00,94 1

22 Jubewicz Klaudia ZSZ Gołdap 0’00,50 1

23 Falkiewicz Magdalena ZSLiZ Olecko 0’00,53 1

24 Dubowska Patry6cja I LO Giżycko 0’01,41 1

25 Szmyglewska Iga ZS 6 Ełk 0’00,50 1

26 Kowalewska Kinga ZS 6 Ełk – –

27 Mejcz Natalia ZSLiZ Olecko – –

28 Krot Katarzyna ZSLiZ Olecko – –

29 Urbańska Natalia ZS 6 Ełk – –

30 Meozińska Martyna ZS Gołdap – –

31 Bednarz Agnieszka ZS Gołdap – –

Dziewczęta rocz. 1993 i mł. Dyst. 1000 m

1 Wiśniewska Katrina Nowe Miasto Lubawski 3’28,21 9

2 Jankowska Barbara ZS 1 Ełk 0’03,00 7

3 Pilch marta ZSKŚ i A Giżycko 0’12,60 6

4 Lelmocher Justyna 1 LO Ełk 0’02,30 5

5 Sieczkowska Agata LO Gołdap 0’00,70 5

6 Strupińska Patrycja I LO Giżycko 0’03,53 4

7 Juszkiewicz Martna ZSZ Gołdap 0’08,80 4

8 Rzeszotek Żaneta ZST Olecko 0’00,51 4

9 Czeszka Sylwia ZSKŚiA Giżycko 0’00,40 3

10 Rozmyslowska Ewelina ZSZ Gołdap 0’00,44 3

11 Grocka Agnieszka LO Giżycko 0’03,97 3

12 Naruszewicz Anna I LO Giżycko 0’02,22 3

13 Kazimierczak Anna I LO Giżycko 0’00,94 2

14 Wilczewska Iga LO Gołdap 0’06,40 2

15 Kacprzyk Sonia LO Goldap UKS Jantar 0,03,76 2

16 Szymańska Magda ZSKŚiA Giżycko 0’01,00 2

17 Gałaszewska Magdalena ZSLiZ Olecko 0’18,84 2

18 Brodowska Katarzyna ZSKŚiA Giżycko 0’02,03 1

19 Zarzecka Jadwiga ZSZ Gołdap 0’00,93 1

20 Moleń Karolina ZSKŚiA Giżycko 0’10,10 1

21 Barszczewska Agnieszka ZST Olecko 0’05,53 1

Chłopcy rocz. 1996 dyst. 1000 m

1 Łakomy Dawid Nowe Miasto Lubawskie 2’56,14 9

2 Omieczyński Paweł ZS Bartoszyce 0’00,73 7

3 Wójcik Rafał LO Giżycko 0’00,27 6

4 Maczuga Łukasz ZSZ Gołdap 0’03,91 5

5 Gafkowski Michał ZS 1 Ełk 0’01,88 5

6 Baran Patryk ZSKŚiA Giżycko 0’01,34 4

7 Zuberecki Wojciech ZSLiZ Olecko 0’02,22 4

8 Nawrocki Mateusz ZSM-E Ełk 0’00,85 4

9 Suszko Dawid ZSKŚiA Giżycko 0’01,50 3

10 Butyński Patryk ZSM-E Ełk 0’03,30 3

11 Andrukaniec Damian ZS Bartoszyce 0’00,32 3

12 Dobrzyński Grzegorz ZSM-E Ełk 0’01,53 3

13 Nowicki Grzegorz ZSKŚiA Giżycko 0’02,82 2

14 Galicki Paweł ZSL i Z Olecko 0’01,97 2

15 Grzenda Daniel I LO Giżycko 0’00,43 2

16 Sielawa Adam ZSKŚ i A Giżycko 0’01,16 2

17 Hryń Patryk Mateusz ZSM-E Ełk 0’00,93 2

18 Suchocki Kamil ZS 6 Ełk 0’01,04 1

19 Przekop Przemysław ZSL i Z Olecko 0’00,59 1

20 Łazarski Hubert LO Olecko 0’00,62 1

21 Bertman Karol ZSL i Z Olecko 0’00,38 1

22 Opar Mateusz ZSKŚ i A Giżycko 0’02,09 1

23 Święckowski Bartek ZSL i Z Olecko 0’00,60 1

24 Sawicki Konrad ZSL i Z Olecko 0’00,96 1

25 Gutowski Damian ZS 1 Ełk 0’01,04 1

26 Kempkowski Bartosz ZSZ Gołdap – –

27 Skopnik Jakub 1 LO Giżycko – –

28 Szynder Mateusz UKS Jantar – –

29 Krawczyk Tomasz ZSM-E Ełk – –

30 Świder Oskar ZSKŚiA Giżycko – –

31 Zacharewicz Damian 1 LO Giżycko – –

32 Łapszys Kamil ZSLiZ Olecko – –

33 Harasim Artur ZSLiZ Olecko – –

34 Leszczyk Arkadiusz 1 LO Olecko – –

35 Kisłowski Leon ZSZ Gołdap – –

36 Wróblewski Adam ZSLiZ Olecko – –

37 Jarmołowicz Jakub ZS 6 Ełk – –

38 Cemka Mateusz 1 LO w Giżycku – –

39 Dziankowski Radosław UKS Jantar – –

40 Piętko Tomasz ZS 6 Ełk – –

41 Dziobkowski Grzegorz ZSZ Gołdap – –

42 Walwender Mateusz ZSZ Gołdap – –

43 Rynkun Norbert brak danych – –

Chłopcy SPG 1993 i mł. Dyst. 1500M

1 Złotucha Łukasz LO Bartoszyce 4’33,11 9

2 Skrzecz Remigiusz LO Bartoszyce 0’05,13 7

3 Marcinkiewicz Adrian OSW Dzieci Głuchych 0’01,50 6

4 Babol Krystian ZSM-E Ełk 0’03,72 5

5 Tkochim Tomasz ZS I Ełk 0’03,50 5

6 Slomski Maciej LO Gołdap UKS Jantar 0’03,38 4

7 Radomski Jakub ZSKŚ i A Giżycko 0’02,34 4

8 Skowron Adam ZSL i Z Olecko 0’03,03 4

9 Ciszewski Przemysław LA OSiR Gołdap 0’01,81 PK

10 Rutkowski Patryk ZSKŚ i A Giżycko 0’01,91 3

11 Domeła Adrian ZSKŚ i A Giżycko 0’00,59 3

12 Kurkowski Paweł LO Gołdap UKS Jantar 0’06,28 3

13 Mieruński Patryk LO I Gizycko 0’01,57 2

14 Gałązka Mateusz ZSKŚ i A Giżycko 0’02,75 2

15 Wilczewski Józef LO Gołdap UKS Jantar 0’01,34 2

16 Olszewski Mariusz ZSKŚ i A Giżycko 0’0078 2

17 Wrzosek Gabriel I LO Gizycko 0’01,44 2

18 Ciolek Mateusz LO Gołdap UKS Jantar 0’01,31 1

19 Mróz Bartosz ZSL i Z Olecko 0’01,35 1

20 Kulmaczewski Rafał ZS I Ełk 0’01,00 1

21 Drężek Błażej ZSKŚ i K Giżycko 0’01,15 1

22 Szczęsny Jarosław ZSL i Z Olecko 0’01,22 1

23 Malinowski Eryk ZSKŚ i A Giżycko 0’00,34 1

24 Przemielewski Paweł ZST Olecko 0’00,41 1

25 Krzyżewski Andrzej ZST Olecko 0’00,56 1

26 Wiśniewski Dariusz UKS Jantar – –

27 Hnyłycia Piotr ZSKŚ i A Giżycko – –

28 Grzana Mateusz ZSKŚ i A Giżycko – –

29 Czechowski Michał ZSKŚ i A Giżycko – –

30 Moszczyński Maciej ZSKŚ i A Giżycko – –

31 Grudowski Patryk ZSM-E Ełk – –

32 Harasym Łukasz ZSLiZ Olecko – –

33 Hasalski Kamil ZSZiZ Olecko – –

34 Jasielun Karol ZST Olecko – –

35 Pieńczykowski Mateusz ZSKŚ i A Giżycko – –

36 Duszyński Bartek ZSLiZ Olecko – –

37 Poniatowski Adrian ZSKŚ i A Giżycko – –

38 Kozłowski Sebastian 1 LO Giżycko – –

39 Klukowski Krzysztof ZS 6 Ełk – –

40 Brzęk Kamil ZST Olecko – –

41 Grajewski Patryk ZSM-E Olecko – –

42 Hucik Kamil ZSLiZ Olecko – –

43 Szupieńko Damian LO Olecko – –

44 Mor Mariusz ZSZ Gołdap – –

45 Panaś Rafał ZSKŚ i A Giżycko – –

46 Kubryń Radosław ZSZ Gołdap – –

47 Buraczewski Bartosz ZSZ Gołdap – –

48 Średnicki ZS 6 Ełk – –

49 Walawender Damian ZSZ Gołdap – –

50 Kois Mariusz ZSZ Gołdap – –

51 Dłużniewski Mateusz LO Olecko – –

52 Wodnicki Łukasz ZSM-E Ełk – –

53 Leszczyński Dominik ZSZ Gołdap – –

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x