Integracja w ESK „Nestora” – Czy kluby zdobędą się na gest?

W poszerzonym składzie obradował Zarząd Elbląskiego Sportowego Klubu „Nestora”. Organizacja uprawomocniona 12 lutego 2011 roku, złożona z byłych zawodników elbląskich sekcji sportowych, trenerów i działaczy po 60-tym roku życia liczy już 46 członków. Kierownictwo ESK „Nestora” przekazało informacje dotyczące aktualnych działań.

Niebawem członkowie klubu otrzymają imienne legitymacje, a także znaczki klubowe. Poruszono temat bezpłatnego uczestniczenia członków klubu w imprezach sportowych organizowanych w Elblągu. Niestety, wbrew oczekiwaniom, Prezydent Elbląga  w przekazanym piśmie, nie ustosunkował się pozytywnie do wniosku w tej sprawie, argumentując, że decyzja należy do organizatorów zawodów. Szkoda, bo przykładowo w Gdańsku byli piłkarze „Lechii” mają nie tylko wolny wstęp na mecze, ale także zagwarantowane miejsce na trybunie honorowej. Zarząd upoważnił kierownictwo ESK „Nestora” do negocjacji tematu z elbląskimi klubami i gestorami obiektów sportowych w mieście.

Wydarzeniem w krótkiej historii „Nestora”, będzie pierwsza integracyjna impreza wszystkich członków organizowana 7 maja przez klub w jednej z pod elbląskich miejscowości. Przygotowania do „majówki” przebiegają zgodnie z harmonogramem, a już można stwierdzić, że inicjatywa zapowiada udaną towarzyską imprezę.

 

Andrzej Minkiewicz

Rzecznik prasowy ESK „Nestora”

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x