Jacek Ptotas – Człowiekiem Roku magazynu „Brief” – Sportowcy gratulują!

Głośna kampania „Mazury Cud Natury“, która promowała nas w światowym konkursie na Nowych 7 Cudów Natury, nadal przynosi znaczące efekty, wśród których są także liczące się nagrody, mimo że akcja zakończyła się pod koniec 2011 roku. W czwartek (27 września) Bernard Weber, założyciel fundacji New7Wonders, wręczył przedstawicielom Warmii i Mazur nagrodę specjalną za kampanię. Także w czwartek Jacek Protas został Człowiekiem Roku 2012 w konkursie magazynu „Brief“. Gratulujemy w imieniu zawodników, trenerów i kibiców w regionie, wiedząc doskonale jaką sympatią Pan Marszałek darzy sportowców.

 

Kapituła nagrody uhonorowała osoby, które w ostatnim czasie szczególnie zasłużyły się dla rozwoju sektora, w którym działają, a także dla gospodarki, regionu czy całego kraju.

Miesięcznik „Brief”, pierwszy magazyn marketingu i sprzedaży w Polsce, przyznał marszałkowi Jackowi Protasowi tytuł menedżera marketingu miejsc za stworzenie silnej marki regionu dzięki kampani „Mazury Cud Natury“ i zakwalifikowanie się do konkursu New7Wonders.

Fot. jacekprotas.pl

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x