Kochani nauczyciele, trenerzy, wychowawcy – Doceniamy i dziękujemy!

Dziś Dzień Edukacji Narodowej i Święto Nauczycieli, Trenerów i Wychowawców. W imieniu uczniów, zawodników, rodziców i wszystkich sympatyków sportu pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowia i osobistych radości. Zdajemy sobie sprawę, że są one związane głównie z sukcesami sportowców, którym poświęcacie wielokrotnie więcej godzin niż to jest w kontraktach i umowach.

Słowa te kierujemy szczególnie do szkoleniowców grup młodzieżowych. Dzięki Waszej pasji i zaangażowaniu nasze pociechy mogą rozwijać swe zainteresowania, a przede wszystkim brać z życia to co najlepsze. To dzięki Wam młodzież idzie we właściwym kierunku, przejmuje odpowiednie wzorce osobowościowe. Wasza praca, częstokroć społeczna, bezinteresowna, pozwala zaistnieć młodym ludziom w swoich środowiskach, a poprzez ich sukcesy w zawodach wojewódzkich, krajowych i międzynarodowych niewielkie społeczności stają się sławne i jest to powód do dumy.

Życzymy Wam wytrwałości i kolejnych osiągnięć. Pamiętajcie, że nie zawsze medal jest najważniejszy. Każdy kto przychodzi do Was i zostaje w klubie to sukces. Nie wszyscy będą mistrzami, ale najważniejsze, że są sportowcami. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x