Konkurs „Moje Euro na Orliku” – Na Warmii i Mazurach najlepsze Mrągowo

Podczas ogólnopolskiego finału Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska na warszawskim Torwarze, Pani Minister Sportu i Turystyki - Joanna Mucha nagrodziła pamiątkowymi dyplomami laureatów konkursu Moje Euro na Orliku, w którym mrągowskie Orliki zajęły pierwsze miejsce w województwie warmińsko-mazurskim. Projekt "Strefa Orlika" - Mrągowskie Mini Euro znalazło się tuż przed imprezą "Mini Euro Sportika-Orlik 2012 Powiatu Nowomiejskiego"  oraz "XI Międzynarodowym Turniejem Piłki Nożnej Żaków o Puchar Prezesa PZPN" w Olecku.

 

Główna nagroda – 6000 zł, będzie przeznaczona na wyposażenie Orlików w dodatkowy sprzęt sportowy. W Warszawie Mrągowo reprezentowane było przez 18 wolontariusz MSIS. Przypominamy, że organizatorami imprezy byli: Centrum Kultury i Turystyki, Gmina Miasto Mrągowo, wolontariusze Mazurskiego Stowarzyszenia Inicjatyw, Klub MKS Mrągowia Mrągowo, Zespół Szkół Specjalnych, firma Serwis Pak oraz Kurier Mrągowski i Radio Planeta!

 

Informacje przesłał nam Arkadiusz Mierkowski – MSIS Mazurskie Stowarzyszenie Inicjatyw Sportowych

{AdmirorGallery}torw17{/AdmirorGallery}

Fot: Klaudia Gąsior i Magda Moroz.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x