Krajowy Zjazd Delegatów Zrzeszenia LZS – Waldemar Buszan odznaczony

W miniona sobotę w Warszawie odbył się XVII Krajowy Zjazd Delegatów Zrzeszenia LZS. Obrady przebiegały niezwykle sprawnie, chociaż trzeba było przeprowadzić kilka tajnych głosowań. Jak to zwykle bywa przy takich okazjach odznaczono najbardziej aktywnych i zasłużonych działaczy. Wśród nich znalazł się długoletni przewodniczący Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS Waldemar Buszan, który otrzymał Krzyż Kawalarski Orderu Odrodzenia Polski nadany przez Prezydenta RP. Serdecznie gratulujemy. Waldemar Buszan, choć nie kieruje już bezpośrednio regionalnym zrzeszeniem jest w Zarządzie i nadal udziela się w ruchu LZS-owskim.

 

Serdecznie pożegnano ustępującego przewodniczącego Romana Jagielińskiego, któremu nadano tytuł Honorowego Przewodniczącego KZ LZS.  Na funkcję przewodniczącego Krajowego Zrzeszenia  zgłoszono dwóch kandydatów – Stanisława Jurcewicza, senatora i przewodniczącego Dolnośląskiego Zrzeszenia LZS i Władysława Kosiniak-Kamysza, ministra pracy i polityki społecznej w obecnym rządzie oraz przewodniczącego Mazowieckiego Zrzeszenia LZS. W tajnym głosowaniu na przewodniczącego Krajowego Zrzeszenia LZS wybrano Władysława Kosiniak-Kamysza. Przewodniczącym Głównej komisji rewizyjnej został Marek Cisek z woj. Kujawsko pomorskiego.

Wybrano także 18-osobową Radę Główną w tym 5 osobowe prezydium oraz 6-osobową Główną Komisję Rewizyjną. Uchwalono zmiany w Statucie i nowy program działania

{AdmirorGallery}ludowy28{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x