Mamed Chalidow w Muzeum Sportu ! – Prawdziwy artysta w MMA

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie serdecznie zaprasza na spotkanie z Mamedem Chalidowem (Muzeum Sportu 19 stycznia o g. 16)  Popularny „Kanibal” jest jednym z najlepszych zawodników na świecie w wadze średniej i półciężkiej, co wielokrotnie udowodnił w galach KSW, mających wielomilionową widownię. Podczas tych imprez oglądamy różnych zawodników, ale zazwyczaj wyrobników oraz kreowanych na mistrzów celebrytów ze świata sportów siłowych. Mamed jest wśród nich prawdziwym artystą. Potrafi bezkrwawo zakończyć każdy pojedynek, wykorzystać nadzwyczajną intuicje i wszechstronną technikę.

 

Chalidow pierwszy kontakt ze sztukami walki miał w Groznym w wieku 12 lat trenując karate. Po przyjeździe do Olsztyna trenował taekwondo, boks i zapasy. W mieszanych sztukach walki startuje od 2004 roku. Reprezentuje klub Arrachion Olsztyn. Zdobył m.in. międzynarodowe mistrzostwo Polski w MMA w kategoriach do 85 i 90 kg.

Spotkanie z Mamedem Chalidowem odbędzie się 19 stycznia br. /czwartek/ o godz. 16.00 w Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie (hala „Urania” II piętro) al. Piłsudskiego 44.

{gallery}mamed12{/gallery}

Fot: E. Marecki, Gazeta Olsztyńska, M. Makowski

Zapraszamy !

Wstęp wolny.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x