Mamed Khalidov wojownik doskonały – Cóż, rozpiera nas duma…

Olsztynianin, od niedawna formalnie już Polak, Mamed Khalidov odniósł kolejny wielki sukces. Podczas Gali KSW 15 w Warszawie  pokonał w walce wieczoru   James’a Irvin’a. Pojedynek trwał niespełna minutę. Mamed popisał się wspaniałą techniką nożną  i Amerykanin musiał się poddać. Oglądając poprzednie walki, w których wiele było bijatyki i krwi zwycięstwo Khalidova utwierdza w wierze, że  nie siła lecz wspaniała technika i refleks są  w sztukach walki najważniejsze. Cóż, rozpiera nas duma, że mieszkamy w Olsztynie z takim wojownikiem.

Mamed Khalidov podjął niezwykłe wyzwanie. Mógł odmówić stoczenia pojedynku, bowiem jego przeciwnik wbrew zapisom kontraktu miał dużą nadwagę (około 10 kg). Mimo to zgodził się wejść na ring i wygrał w tak efektownym stylu. To zwycięstwo z całą pewnością promuje olsztynianina w hierarchii i stwarza możliwości stoczenia kolejnych walk z atrakcyjnymi i wysoko notowanymi w rankingach przeciwnikami.

KSW 15 w Warszawie nie układała się pomyślnie dla Polaków, którzy przegrywali pojedynki z zagranicznymi rywalami. Dopiero ostatnia walka z udziałem Mamea Khalidova przerwała złą passę i była znakomitym akcentem Gali

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x