„Mazury Cud Natury” z nagrodą specjalną – Taki region to skarb!

W czwartek (27 września) w Warszawie Anna Wasilewska z zarządu województwa warmińsko-mazurskiego z rąk założyciela Fundacji New7Wonders Bernarda Webera odebrała nagrodę specjalną za organizację kampanii „Mazury Cud Natury”, w czasie której promowano polskiego kandydata do tytułu jednego z 7 Nowych Cudów Natury. Nagrodę wręczono w dniu, w którym obchodzony jest Światowy Dzień Turystyki. Uroczystość miała miejsce w Warszawie podczas otwarcia Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw, które potrwają do soboty, a które w tym roku obchodzą dwudziesty jubileusz.

 

Fundacja New7Wonders przyznała specjalną nagrodę organizatorom kampanii „Mazury Cud Natury” za „najbardziej zauważalne wsparcie rządowe udzielone kampanii na poziomie lokalnym, krajowym i międzynarodowym”.

Przed cudownymi Mazurami kolejna szansa na promocję w skali ogólnopolskiej i europejskiej. Za trzy dni kończą się dwa plebiscyty: 7 Nowych Cudów Polski oraz 6 Cudów Morza Bałtyckiego. W pierwszym o laury walczy najdłuższe jezioro w Polsce Jeziorak, zaś w drugim cała Kraina Tysiąca Jezior Mazurskich.

Więcej informacji o tych konkursach na stronie: http://mazurycudnatury.org/pl/konkursowe-mazury.html

{AdmirorGallery}cud27{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x