„Mikołajkowy Rodzinny Turniej Indiaca” Morąg 2014 – Przyjemnie, ale bez taryfy ulgowej

W sobotę (6 grudnia) w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Morągu odbył się „Mikołajkowy Rodzinny Turniej Indiaca”. Imprezie wzięło udział 9 drużyn. W skład zespołu wchodziło po dwóch zawodników. Rywalizacja przebiegała w radosnej i rodzinnej atmosferze, ale jednocześnie wśród zawodników można było wyczuć lekkie napięcie i zdenerwowanie oraz ogromną chęć walki i uparte dążenie do zwycięstwa.

Wszyscy uczestnicy bardzo przyjemnie, zdrowo i sportowo spędzili mikołajkowe popołudnie.

W turnieju zwyciężył Sebastian Biernacki z mamą Małgorzatą pokonując w bardzo zaciętym finale „Siostry z Zatorza” 17:15. W meczu o trzecie miejsce Maja Redosz/Joanna Redosz pokonały Natalię Nawrę/Anetę Nawrę.

Zwycięzcy turnieju za miejsca I-IV otrzymali puchary, natomiast pozostali uczestnicy pamiątkowe statuetki. Organizatorem zawodów był Referat Sportu i Rekreacji Urzędu Miejskiego w Morągu. Sponsorem turnieju była Firma Agromech Krzysztofa Kowalewskiego oraz radny Rady Miejskiej w Morągu Mirosław Pieszko.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

indiaca Morąg

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x