Młodzieżowe MP w saneczkarstwie – M. Ziętek podwójną medalistką

W Krynicy Zdroju odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w saneczkarstwie lodowym. Czekaliśmy na nie z niecierpliwością, bowiem jedną z faworytek była zawodniczka ULKS Łoś Gołdap Mariola Ziętek. Nasza reprezentantka nie zawiodła. Zdobyła złoty medal w jedynkach wyprzedzając następną  rywalkę prawie o sekundę. Drugi medal, tym razem brązowy, dla Gołdapi wywalczyła dwójka: Mariola Ziętek/Aleksandra Szuler.

W tej konkurencji obowiązywała formuła open. Panie startowały na równych prawach z mężczyznami, brązowy krążek ma więc dodatkowa wartość. Warto dodać, że Mariola  Ziętek w czwartkowych Mistrzostwach Polski seniorów w Krynicy wywalczyła srebrny medal w drużynie.