„MOJE SPORTOWE PAMIĄTKI ” – W Muzeum obejrzą to wszyscy!

Ruszyła VII. edycja konkursu eksponatów o tematyce sportowej, na które do 30 kwietnia 2014 r. oczekuje Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie. Organizatorami konkursu „Moje sportowe pamiątki” jest Urząd Miasta Olsztyna oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

 

W poprzednich sześciu edycjach wzięły udział 72 osoby. Olsztyńskie Muzeum Sportu wzbogaciło się o 402 eksponaty sportowe. Wszystkie pamiątki można podziwiać w siedzibie muzeum, mieszczącego się w Hali Widowiskowo-Sportowej „Urania” (II piętro).
Celem konkursów jest zainspirowanie mieszkańców Olsztyna oraz Warmii i Mazur do twórczej aktywności oraz poszukiwania pamiątek sportowych, które wzbogacą nasz zbiory.

W konkursie „Moje sportowe pamiątki” może wziąć udział każdy, kto przekaże do muzeum pamiątkę związaną ze sportem. Może to być niegdyś używany sprzęt sportowy, fotografie, dokumenty, trofea lub inne przedmioty świadczące o dokonaniach sportowców, klubów, stowarzyszeń.

Eksponaty należy dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą do Muzeum Sportu do 30 kwietnia 2014 r.
Uczestnikom konkursu organizatorzy przygotowali nagrody w postaci książek o tematyce sportowej i wydawnictw albumowych. Przewidziane są również nagrody niespodzianki.
Bliższych informacji o konkursie można zasięgnąć w Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie, ul. Piłsudskiego 44, tel. 89 533-17-47, 519566849, a także na stronie internetowej www.osir.olsztyn.pl

{AdmirorGallery}muzeum1{/AdmirorGallery}

Konkurs „Moje sportowe pamiątki” – VII edycja

REGULAMIN

1. Celem imprezy jest zainspirowanie mieszkańców Warmii i Mazur do poszukania pamiątek sportowych oraz wzbogacenie w kolejne eksponaty Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie.

2. Organizatorem siódmej edycji konkursu jest: Urząd Miasta Olsztyna oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

3. W konkursie może brać udział każdy, kto ma wolę przekazana pamiątki związanej ze sportem . Może to być między innymi: niegdyś używany sprzęt sportowy, stare fotografie czy dokumenty, trofea lub inne przedmioty świadczące o dokonaniach sportowców, klubów, stowarzyszeń czy miejscach uprawiania sportu.

4. Pamiątki należy dostarczyć do 30 kwietnia 2014 r. do Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego przy OSiR w Olsztynie – Hala „Urania” al. Piłsudskiego 44, 10-450 Olsztyn, lub przesłać pocztą.

5. Osobom, szkołom czy klubom sportowym, które dostarczą najciekawsze pamiątki sportowe organizatorzy ufundują nagrody rzeczowe oraz nagrody niespodzianki. Przekazany sprzęt, już jako eksponaty będą zaprezentowane podczas okolicznościowej wystawy w Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie z wiadomością o ofiarodawcach.

6. Wszelkie informacje o konkursie są udzielane w Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie, al. Piłsudskiego 44, Hala „Urania” tel. (89) 5331747, 519566849,i na stronie internetowej: www.osir.olsztyn.pl

7. We wszelkich sprawach spornych nie ujętych w w/w regulaminie decydować będzie organizator konkursu.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Muzeum Sportu w Olsztynie Olsztyn OSiR Olsztyn

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x