MOSiR Elbląg proponuje i zaprasza – Ucz się, baw i bądź aktywny

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na lodowisko Helena na kolejne dni pełne atrakcyjnych zajęć. Połączenie sportu z dobrą zabawą to propozycja dla wszystkich elblążan lubiących aktywnie spędzać czas wolny. Przed nami kolejny tydzień akcji „Aktywuj się z MOSiR-em. Oferta jest bogata i atrakcyjna – tylko wybierać...

Rozpoczynamy tradycyjnie w czwartek o godz. 18.00 nauką jady na łyżwach. Podczas prawie godzinnych zajęć poznamy podstawowe zasady poruszania się na lodzie i techniki jazdy. Natomiast, dla bardziej zaawansowanych, instruktorzy przygotują nieco trudniejsze ćwiczenia. Zgłoszenia chętnych przyjmowane są w kasie lodowiska, która czynna jest we wtorki, czwartki i piątki w godz. 16:00 do 19:30 oraz soboty i niedziele w godz. 11:30 – 18:00. Zapisy przyjmowane są także telefoniczne pod nr (55) 625-63-13 w godzinach otwarcia kasy. Koszt uczestnictwa to 14 złotych od osób dorosłych i 11 zł od dzieci i młodzieży.

Dzień później o godz. 18.00 zapraszamy do sali fitness na Fit Camp czyli rewolucyjny trening wytrzymałościowo-siłowy. Bezpłatne zajęcia, które prowadzi trener personalny Adam Ogrodowczyk, już zyskały w naszym mieście sporą grupę zwolenników. Trening jest świetną formą aktywności dla osób w każdym wieku i o każdym poziomie sprawności, ponieważ polega przede wszystkim na przekraczaniu własnych barier. Fit Camp zmienia tradycyjne postrzeganie fitnessu i treningu. Oparty jest na ćwiczeniach nie tylko zróżnicowanych, ale tez intensywnych, co pozwala na osiągnięcie doskonałej kondycji i formy ciała. Udział w zajęciach jest także jednym z elementów promujących zdrowy i aktywny tryb życia. Bezpłatne zajęcia odbywają się w każdy piątek o godz. 18:00 w sali fitness mieszczącej się w hali lodowiska Helena.

W niedzielne poranki Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Uczniowskim Klubem Sportowym Wikingowie zapraszają na naukę gry w hokeja. W ciągu ponad godzinnej sesji, poznamy nie tylko tajniki tej pięknej dyscypliny sportu, ale także zapoznamy się z regułami jakie obowiązują podczas gry. A wszystko odbywa się będzie pod czujnym okiem trenerów i instruktorów UKS Wikingowie, klubu który w naszym mieście szkoli dzieci i młodzież. Bezpłatne treningi skierowane są do wszystkich chętnych, bez względu na płeć oraz wiek i odbywają się w każdą niedzielę o godz. 9:00.

Tego samego dnia, także na lodowisku Helena, będzie można wziąć udział w Akademii Tenisa Stołowego. Zajęcia łączą w sobie profesjonalny trening i zabawę, a głównym ich celem jest szkolenie dzieci, młodzieży oraz osób starszych. W zależności od posiadanych umiejętności, albo uczymy się nowych elementów gry, albo doskonalimy zdobytą już wcześniej wiedzę. To sport indywidualny, kształtuje charakter, uczy myślenia i pomaga odreagować stres. Zajęcia odbywają się w każdą niedzielę o godz. 16:30 w sali do tenisa mieszczącej się na lodowisku Helena. Trwające półtorej godziny treningi prowadzi instruktor tenisa Jacek Gąsiorowski. Koszt uczestnictwa w zajęciach to 6 złotych od osoby.

Akcję „Aktywuj się z MOSiR-em” kończymy Ice Party, czyli wspólną zabawą elblążan na lodzie. Podczas zajęć wszystkich uczestników zabieramy na wyprawę w świat tańca i dobrej muzyki. Podczas imprezy usłyszymy największe hity z minionych i obecnych czasów. W czasie każdego ze spotkań odbywać się będą zabawy i konkursy. Na uczestników czeka także koncert życzeń. Każdy chętny będzie mógł zamówić ulubioną piosenkę dla koleżanki, kolegi czy bliskiej mu osoby. Bilet wstępu na zabawę to koszt 9 złotych (bilet normalny) i 6 zł (bilet ulgowy). Wypożyczenie łyżew – 6 zł. Ice Party odbywa się dwa razy w miesiącu. Najbliższe spotkanie już w niedzielę 23 listopada o godz. 17:40.

{AdmirorGallery}aktywuj34{/AdmirorGallery}

Więcej informacji o najnowszej ofercie MOSiR-u, wraz ze szczegółowym planem poszczególnych zajęć można znaleźć na stronie www.mosir.elblag.eu w zakładce „Aktywuj się z MOSiR-em”.

Teks i fot. MOSiR

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg MOSiR Elbląg rekreacja

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x