MP Juniorów (WTF) Borne Sulinowo 2013 – Niezmiennie w ścisłej czołówce

W miejscowości Borne Sulinowo odbyły się Mistrzostwa Polski juniorów w taekwondo olimpijskim. Jak zwykle czołowymi postaciami imprezy byli reprezentanci sekcji z województwa warmińsko-mazurskiego. Łącznie zdobyli 19 medali: 5 złotych 5 srebrnych i 9 brązowych. Tytuły mistrzowskie zdobyli: Gabriela Wierzbicka (AZS UWM Olsztyn), Ewelina Mierzwińska (Kozłowo Nidzicki KTS), Aleksandra Kowalczuk (Start Olsztyn), Michał Mydło (AZS UWM Olsztyn) i Kornel Dalecki (AZS OŚ Olsztyn).

 

Impreza odbyła się przed tygodniem, niebawem podamy wyniki Technicznych Mistrzostw Polski, które odbyły się w miniony weekend Nidzicy.

Wyniki

Juniorki

Waga 46 kg

1 Adamkiewicz Patrycja Jarocin Bi. Tygrysy

2 Majerczyk Izabela Mszana Dolna UKS Koryo

3 Kujacz Klaudia Mszana Dolna UKS Koryo

3 Malusiak Zuzanna Śrem Rapie

………………………………..

5 Żółtowska Hanna Olsztyn AZS UWM

Waga 49 kg

1 Trypus Adrianna Warszawa AZS AWF

2 Grabowska Marta Poznań AZS OŚ

3 Rogozińska Patrycja Kozłowo Nidzicki KTS

3 Okoniewska Hanna Śrem Feniks

…………………………………………………..

5 RUTKOWSKA MAGDA Olsztyn AZS OŚ

Waga 52 kg

1 Wierzbicka Gabriela Olsztyn AZS UWM

2 Zalewska Agnieszka Łódź AZS

3 Ziębakowska Weronika Ostrowiec Świętokrzyski ŚK Tkd.

3 Głowacz Ewelina Mszana Dolna UKS Koryo

…………………………………………..

5 Chopiak Sandra Kętrzyn Tygrys

9 Miszczak Justyna Olecko Hidori

Waga 55 kg

1 Mierzwińska Ewelina Kozłowo Nidzicki KTS

2 Kempiak Eryka Poznań Tkd. Szakal

3 Ziejewska Karolina Morąg Victoria

3 Kozielska KlaudiaPoznań Tkd. Szakal

…………………………………..

9 Kunicka Natalia Pisz Wikingowie

Waga 59 kg

1 Graczyk Dąbrówka Poznań AZS OŚ

2 Rochowiak Magdalena Poznań AZS OŚ

3 Żółkowska Paulina Bydgoszcz Piętnastka

3 Lewandowska Agnieszka Krynica-Zdrój UKS Arcus

…………………………………..

9 Murawska Zuzanna Olecko Hidori

9 LEKENTA MONIKA Pisz Wikingowie

Waga 63 kg

1 Ulfig Jagoda Bydgoszcz Piętnastka

2 Okuniewska Sylwia Olsztyn AZS UWM

3 Jaworska Martyna Borne Sulinowo ULKST

3 Kozielska Marta Poznań Tkd. Szakal

Waga 68 kg

1 Szulc Weronika Częstochowa Kantor

2 Wenecka Karolina Gdańsk Bursztyn

3 Świtkowska Natalia Kozłowo Nidzicki

3 Tomaszczyk Kaja Szczecinek KS Walki

…………………………………..

5 FIRKO ALEKSANDRA Olsztyn AZS OŚ

5 KARPIŃSKA MARTA Pisz Wikingowie

Waga ‘ponad 68 kg

1 Kowalczuk Aleksandra Olsztyn Start

2 Kaczmarek Agnieszka Leszno K.O.ZAK Team

3 Świgoń Katarzyna Kozłowo Nidzicki KTS

3 Kapałka Adriana Świnoujście Pomorze

Juniorzy

Waga 45 kg

1 Nowak Mateusz Kórnik UKS Tkd

2 Eliminowski Dawid Świnoujście Pomorze

3 Rogowski Konrad Szczecinek KS Walki

3 Damian Łukasz Szczecinek KS Walki

……………………………………..

5 Obrębski Adrian Olsztyn AZS OŚ

Waga 48 kg

1 Mydło Michał Olsztyn AZS UWM

2 Tymoszuk Bartłomiej Międzyrzec Podlaski MOSiR Huragan

3 Majzner Kamil Częstochowa Kantor

3 Olajossy Bartłomiej Mszana Dolna UKS Koryo

Waga 51 kg

1 Posadzy Jakub Kórnik UKS Tkd.

2 Kamiński Piotr Olsztyn AZS UWM

3 Andrzejewski Adrian Olsztyn AZS UWM

3 Śmiglewski Antoniusz Olsztyn Start 

…………………………………………..

5 Krajewski Piotr Olsztyn Start

9 GRODKOWSKI HUBERT Pisz Wikingowie

Waga 55 kg

1 Żechowski Mateusz Międzyrzec Podlaski MOSiR Huragan

2 Brym Michał Ciechanów Promyk

3 Piotrowski Wiktor Ciechanów Promyk

3 Wieczorek Mateusz Olsztyn AZS UWM

………………………………

5 Węgierski Patryk Kozłowo Nidzicki KTS

9 Myśliński Paweł Kozłowo Nidzicki KTS

9 Chojnowski Kryspin Olsztyn AZS UWM

Waga 59 kg

1 Dziuba Filip Śrem Rapie 

2 Skalski Konrad Warszawa Centrum Walki

3 Kędziora Jakub Opole OK Tkd.

3 Kozak ŁukaszPoznań Tkd. Szakal

………………………………

17 Piechota Przemysław Olsztyn Start

17 Opala Maciej Kętrzyn Tygrys

17 Białczak Krystian Olsztyn AZS OŚ

17 Łochajewski Wojtek Olsztyn AZS OŚ

Waga 63 kg

1 Robak Karol Poznań AZS OŚ

2 Szczepanowski Krystian Kętrzyn Tygrys

3 Ciupiński Marcin Łódź AZS

3 Olchowski Karol Warszawa UKS

…………………………

5 Miszczak Sebastian Gajewo KS Tkd Giżycko

5 Wachowski Mateusz Kętrzyn Tygrys

9 Maurycy Miszczak Olecko Hidori

9 Pytlowski Wojciech Olsztyn AZS UWM

17 Białczak Sebastian Olsztyn AZSOŚ

17 Malinowski Łukasz Olsztyn AZS UWM

17 Marszałek Artur Kętrzyn Tygrys

Waga 68 kg

1 Szaferski Mikołaj Poznań AZS OŚ  

2 Wójtowicz Piotr Warszawa AZS AWF

3 Korkus Adrian Szczecinek KS Walki

3 Lewandowski Bartosz Warszawa UKS G-8

,…………………………

5 Łukaszewicz Bohdan Łukasz Olsztyn AZS UWM

Waga 73 kg

1 Hołubowicz Karol Warszawa Centrum Walki

2 Warno Maciej Kętrzyn Tygrys

3 Radliński Patryk Morąg Victoria

3 Gniadek Bartłomiej Warszawa UKS G-8

……………………………………

9 Chrobociński Kuba Olsztyn AZS OŚ

9 Nowak Filip Olsztyn AZS UWM

9 Wietocha Artur Olsztyn AZS UWM

9 Podpirko Patryk Olsztyn Start

17 Lewalski Mateusz Olsztyn AZS UWM

17 Zapert Maciej Pisz Wikingowie

Waga 78 kg

1 Kwiatkowski Kamil Poznań AZS OŚ

2 Szypulski Paweł Borne Sulinowo ULKST

3 Markiewicz Bernard Świnoujście Pomorze

3 Urbanek Damian Warszawa Centrum Walki

………………………….

5 Ozga Sebastian Morąg Victoria  

5 Mrozek Michał Morąg Victoria

Waga +78 kg

1 Dalecki Kornel Olsztyn AZS OŚ

2 Trumiński Artur Kętrzyn Tygrys

3 Pac Paweł Kętrzyn Tygrys

3 Markiewicz Sebastian Świnoujście Pomorze

Klasyfikacja drużynowa MPJ 2013

1 Poznań AZS OŚ 4 2 0

2 Olsztyn AZS UWM 2 2 2

3 Kórnik UKS TKD 2 0 0

4 Warszawa Centrum Walki 1 1 1

5 Międzyrzec Podlaski MOSiR Huragan 1 1 0

5 Warszawa AZS AWF 1 1 0

7 Kozłowo Nidzicki KTS 1 0 3

8 Bydgoszcz Piętnastka 1 0 1

8 Olsztyn Start 1 0 1

………………………………

11 Olsztyn AZS OŚ 1 0 0

16 Kętrzyn Tygrys 0 3 1

28 Morąg Victoria 0 0 2

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x