New 7 Wonders – Żyjemy w najpiękniejszym miejscu w Europie!

Amazonia, Zatoka Halong, Wodospady Iguazu, Wyspa Jeju, Park Komodo, Podziemia Rzeki Puerto Princesa, Góra Stołowa – to aktualne Nowe 7 Cudów Natury – najpiękniejsze miejsca na Ziemi wyłonione w ogólnoświatowym konkursie organizowanym przez fundację New7Wonders. W grupie 14 finalistów znalazła się Kraina Wielkich Jezior Mazurskich – jako jedyne miejsce w Europie. Możemy być chyba dumni, że żyjemy w takiej krainie.

 

38051 godzin, 1856 dni – tyle trwał ogólnoświatowy konkurs na 7 Cudów Natury ogłoszony w 2007 roku. Polska Kraina Wielkich Jezior Mazurskich znalazła się w finalowej „14” najpiękniejszych miejsc na Ziami (wyłonionych spośród 440) zostawiając tym samym najpiękniejszym miejscem w Europie. To ogromny sukces, który wiąże sie z realnymi korzyściami takimi jak znakomita promocja Polski i Mazur

– Dzięki udziałowi w konkursie o Mazurach usłyszały miliony ludzi na świecie. Bez międzynarodowego kontekstu, jaki stworzył konkurs,nie mielibysmy szans na oglnoświatową promocję – powiedział Jacek Protas Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Chciałbym podziękować wszystkim Polakom, którzy udzielili poparcia Mazurom. Konkurs pokazał, że my Polacy potrafimy sie zjednoczyć i promować Polskę podkreślił Jacek Protas.

102 akcje promujace Mazury, 165  informacji wysłanych do mediów na temat  udziału Mazur w konkursie 7 Nowych Cudów Natury, ponad 30 tysięcy fanów na profilu kampanii na Facebooku, 500 tysięcy odwiedzin strony MazuryCudNatury.org to tylko niektóre z efektów trwającej 3 lata kampanii Mazury Cud Natury prowadzonej przez Urząd Marszałkowski Województwa warmińsko-Mazurskiego.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x