OSiR zaprasza do udziału w konkursach – „Sport w moim życiu” i „Moje sportowe pamiątki”

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie już po raz szósty zaprasza do udziału w konkursach „Moje sportowe pamiątki” oraz „Sport w moim życiu”. Organizatorem konkursów jest Urząd Miasta Olsztyna. VI edycja konkursów „Moje sportowe pamiątki” oraz „Sport w moim życiu” już ruszył (14.01.13 r.) i trwać będzie do 30 kwietnia 2013 r. W minionych pięciu konkursach udział wzięło 177 osób. Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie wzbogaciło się o 245 eksponatów. Zachęcamy do udziału, wiemy doskonale ile jest osób które sport traktuje w sposób szczególny.

 

Konkurs na wspomnienie „Sport w moim życiu”

1. Celem konkursu jest zainspirowanie mieszkańców Warmii i Mazur do twórczej  aktywności związanej z tematyką sportową.

2. Organizatorem szóstej edycji konkursu jest: Urząd Miasta Olsztyna – Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

3. Uczestnikiem konkursu może być każdy, pod warunkiem dostarczenia do organizatorów tekstu – maksymalnie do pięciu stron znormalizowanego maszynopisu (wielkość liter w tekście 12 punktów, tytuł 14 punktów, do 60 znaków w wierszu, odstęp:1,5 wiersza). Forma wypowiedzi literackiej jest dowolna z tym, że treść musi być związana ze sportem oraz Warmią i Mazurami. Tekst podpisany godłem należy włożyć do koperty i dołączyć do niej drugą zaklejoną kopertę z imieniem, nazwiskiem i adresem oraz telefonem kontaktowym autora.

Prace można złożyć osobiście lub przesłać pod adres: Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego OSiR w Olsztynie – Hala „Urania” al. Piłsudskiego 44 10-450 Olsztyn, muzeumsportu@osir.olsztyn.pl – w nieprzekraczalnym terminie do 30 kwietnia 2013 r.

4. Prace oceni specjalnie powołana komisja, która dla autorów najciekawszych tekstów rozdzieli nagrody w postaci albumów i wydawnictw sportowych ufundowanych przez organizatora. Nagrodzone teksty zostaną opublikowane, między innymi w specjalnie przygotowanym cyklicznym wydawnictwie o charakterze historycznym oraz prasie lokalnej. Wszystkie prace będą przechowywane w Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego.

5. Wszelkie informacje o konkursie są udzielane w Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie al. Piłsudskiego 44, Hala „Urania” tel. (089) 5331747, 519566849, a także na naszej stronie internetowej: www.osir.olsztyn.pl

6. We wszelkich sprawach spornych nie ujętych w w/w regulaminie decydować będzie organizator konkursu.

{AdmirorGallery}pami15{/AdmirorGallery}

Konkurs z nagrodami „Moje sportowe pamiątki”

1. Celem imprezy jest   zainspirowanie mieszkańców Warmii i Mazur do poszukania

pamiątek sportowych oraz wzbogacenie w kolejne eksponaty Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie.

2. Organizatorem szóstej edycji konkursu jest: Urząd Miasta Olsztyna – Ośrodek Sportu i

Rekreacji w Olsztynie.

3. W konkursie może brać udział każdy, kto ma wolę przekazana pamiątki związanej ze sportem . Może to być między innymi: niegdyś używany sprzęt sportowy, stare fotografie czy dokumenty, trofea lub inne przedmioty świadczące o dokonaniach sportowców, klubów, stowarzyszeń czy miejscach uprawiania sportu.

4. Pamiątki należy dostarczyć do 30 kwietnia 2013 r. do Muzeum Sportu im. Mariana

Rapackiego przy OSiR w Olsztynie – Hala „Urania” al. Piłsudskiego 44, 10-450 Olsztyn, lub przesłać pocztą.

5. Dla osób, szkół lub klubów, które dostarczą najciekawsze pamiątki sportowe organizatorzy ufundują nagrody rzeczowe oraz nagrody niespodzianki. Przekazany sprzęt, już jako  eksponaty  będą  zaprezentowane podczas okolicznościowej wystawy w Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie z wiadomością o ofiarodawcach.

6. Wszelkie informacje o konkursie są udzielane w Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie,   al. Piłsudskiego 44, Hala „Urania” tel. (089) 5331747, 519566849, muzeumsportu@osir.olsztyn.pl i na stronie internetowej www.osir.olsztyn.pl

7. We wszelkich sprawach spornych nie ujętych w w/w regulaminie decydować będzie organizator konkursu.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x