Pierwsze kryte lodowisko w Olsztynie – Ciekawa oferta Manoru

Już niebawem w Olsztynie uruchomione zostanie pierwsze kryte lodowisko. Znajdować się będzie przy hotelu Manor znajdującym się na ul. Kanarkowej 47 (osiedle Gutkowo). Takiego pomysłu jeszcze do tej pory w stolicy Warmii i Mazur nie było Lodowisko będzie otwarte od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10-22, a właściciele zapewniają wiele udogodnień.

Wymiary lodowiska są spore bo wynoszą 30x20m. Przy obiekcie przewidziano bar z gorącymi napojami oraz pysznymi posiłkami, także szatnie i wypożyczalnie. Ceny lodowiska nie będą wygórowane ,bo bilet normalny w cenie 6 zł za 45 min, natomiast ulgowy 4 zł również za 45 min. Kolejna oferta to wypożyczalnia łyżew dla dorosłych – 6 zł a dla dzieci 4 zł.
Już niebawem będzie również jeździł autokar hotelowy zabierający gości na lodowisko. Wyruszy spod Mc Donalda (centrum) do Hotelu Manor i następnie odwiezie gości z powrotem do Mc Donalda. Kursy będą realizowane co 2 godziny.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

łyżwiarstwo Olsztyn rekreacja

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x