Plebiscyt „PS” i TVP – Luiza Złotkowska w zacnym gronie

Pierwsza Justyna Kowalczyk, drugi Tomasz Gollob, trzeci Adam Małysz…Dziesiąta Luiza Złotkowska  - panczenistka – brązowa medalista Igrzysk Olimpijskich w wyścigu drużynowym. W dalekiej Kanadzie wraz z dwoma koleżankami sprawiła jedną a największych niespodzianek roku. Reprezentantka Orła Elbląg znalazła się w gronie najwybitniejszych polskich sportowców.

 

Pani Luiza nie mogła osobiście odebrać nagrody, bo akurat przebywa we włoskim Collalbo i bierze udział w Mistrzostwach Europy w wieloboju. Plebiscyt zapoczątkowany przez redakcję Przeglądu Sportowego, a obecnie przeprowadzany wspólnie z Telewizją Polska jest najbardziej prestiżowym odbiciem osiągnięć naszych sportowców w minionym roku.

Znalezienie się w gronie najlepszych dla zawodników to ogromny zaszczyt, wyraz uznania w gronie nie tyle  fachowców, ale  kibiców, bo właśnie dzięki ich głosom ustalana jest kolejność.

Gratulujemy serdecznie naszej laureatce i jesteśmy dumni, że jest reprezentantką województwa warmińsko-mazurskiego.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x