Przed swoim turniejem – Dziennikarze z Europy na obiektach Senior Games

Przedstawiciele mediów, szykujący się do Mistrzostw Europy dziennikarzy w piłce nożnej w Ostródzie, odwiedzą również obiekty sportowe, na których we wrześniu odbędą się zmagania Warmia Mazury Senior Games 2012. Ostródzki turniej rozpoczyna się w piątek, 11 maja, jednak większość zespołów na Warmię i Mazury przyjeżdża już dzień wcześniej. Oprócz polskich drużyn piłkarskich (wśród nich jest również reprezentacja naszego regionu) swoją obecność potwierdziły także dziennikarskie ekipy z Niemiec, Hiszpanii, Słowacji, Węgier, Mołdawii, Bułgarii, Rumunii i Ukrainy.

 

Zanim rozpocznie się rywalizacja w fazie grupowej, dziennikarze zapoznają się także z turystyczną ofertą naszego województwa. W czwartek po południu goście odwiedzą Olsztyn, Iławę oraz Lidzbark Warmiński. Podczas wizyty zwiedzą nie tylko najciekawsze zakątki w poszczególnych miastach, ale także obiekty sportowe, na których od 10 do 16 września rozgrywane będą międzynarodowe zawody Warmia Mazury Senior Games 2012. Wśród nich są  m. in. basen Aquasfera w Olsztynie, stadion lekkoatletyczny w Lidzbarku Warmińskim, hala i korty tenisowe w Iławie.

Warmia Mazury Senior Games 2012

W imprezie mogą wziąć udział osoby z pokolenia 45+ (dyscypliny indywidualne) oraz 40+ (dyscypliny zespołowe). Zawodnicy z całego świata staną do walki o medale i prestiż w jedenastu dyscyplinach (piłka nożna, pływanie, brydż sportowy, żeglarstwo, tenis, siatkówka halowa i plażowa, badminton, lekka atletyka, tenis stołowy oraz golf).

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x