Salon Sportu w Ostródzie jak zwykle aktywny – Wakacyjne hity

Fot. Salon Sportu facebook
Salon Sportu w Ostródzie zyskał dużą popularność dzięki niebanalnym propozycjom prezentacji sportu z różnych punktów widzenia. Różnorodność formy i tematyki oraz ciekawi rozmówcy, to sprawia, że Salon odwiedza coraz więcej osób. Autorzy sypią ciągle nowymi pomysłami i na okres wakacyjny przygotowali wiele atrakcji.

– W dni powszednie od 29 lipca na kanale Youtube SALON SPORTU godzinie 20:00 prezentowane są kilkuminutowe odcinki „Kroniki Olimpijskiej Warmii i Mazur” (historia Igrzysk z naszego, regionalnego punktu widzenia

– Wywiad z Pawłem Kołodziejem, byłym pięściarzem, z wykształcenia pedagogiem, który zajmuje się resocjalizacją i profilaktyką. Rozmowa o roli jaką może odegrać sport w „wychodzeniu na prostą”. To pojawi się też na kanale Youtube SALON SPORTU.

– Teatr Stolikowy z udziałem aktorów Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Sztuka „Serce boksera”. Odbędzie się to 9 sierpnia w sali kameralnej ostródzkiego amfiteatru o godzinie 18:00. Przedstawią Marcin Kiszluk, Marian Czarkowski i Elżbieta Lenkiewicz.

– W ramach Dni Ostródy spotkanie z Piotrem Stokłosą (wydawnictwo Sine Qua Non) i Krzysztofem Baranowskim (recenzent, autor plebiscytu „Sportowa Książka Roku”). Dyskusja o rynku wydawniczym i powstawaniu książek – co decyduje o tym, że dany autor ma szansę wydania swej książki, jakie są zarobki, jaka jest specyfika tej pracy i rynku.

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Ostróda sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x