„Sport zmienia” w Mrągowie – Wolonariat – warto spróbować!

Jak promować wolontariat w sporcie? Na to, i wiele innych pytań, odpowiedzą uczestnicy międzynarodowej konferencji ,,Sport zmienia”, która w piątek(7 października) odbędzie się w Mrągowie. Spotkanie jest częścią projektu Sport for Change i wpisuje się w Europejski Rok Wolontariatu.

 

Organizacja nawet największych i najbardziej profesjonalnych zawodów sportowych wymaga wsparcia wolontariuszy. Dlatego o wolontariacie w sporcie warto rozmawiać i wymieniać doświadczenia na jego temat – mówi Jacek Protas, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego. – Wolontariat to także sposób rozwijania swoich zainteresowań oraz zdobywania wiedzy i umiejętności, które przydają się w życiu zawodowym – dodaje marszałek.

W dyskusji wezmą udział goście z Wielkiej Brytanii, Szwecji i Niemiec, a także przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki, organizacji pozarządowych oraz samorządu.

Organizatorami konferencji są samorząd województwa warmińsko-mazurskiego oraz miasto Mrągowo. Patronat honorowy nad konferencją objął Minister Sportu i Turystyki.

Projekt Sport for Change współfinansowany jest z środków Komisji Europejskiej.

{gallery}wolo6{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x