„Sportowe wspomnienia zatrzymane w kadrze” – Już po raz czwarty temat wdzięczny i wiecznie aktualny

Urząd Miasta Olsztyna oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie po raz czwarty organizuje konkurs fotograficzny pod hasłem „ Sportowe wspomnienia zatrzymane w kadrze”. Jest to oferta skierowana do miłośników fotografii. Sport jest bardzo wdzięcznym tematem do robienia zdjęć, stwarza ogromne możliwości ze względu na dynamikę wydarzeń, emocje, radości i dramaty, zupełnie niespodziewane i zaskakujące sytuacje. Szczegółowe informacje, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej: www.osir.olsztyn.pl

 

Poprzednie trzy edycje konkursu cieszyły się dużym zainteresowaniem, a prace nadesłane przez autorów, choć różne pod względem technicznym i artystycznym, cechowało duże zaangażowanie. Napłynęły zdjęcia nie tylko z naszego województwa. Udział w konkursie zaznaczyli miłośnicy fotografii sportowej niemal z całej Polski. Zapraszamy do udziału w konkursie. Patronat nad IV edycją konkursu, podobnie jak w latach ubiegłych, objął Prezydent Olsztyna – Piotr Grzymowicz.

Konkurs trwać będzie od 24 czerwca do 30 września 2013 r.

Fot. Kacper Kirklewski

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x