Spotykamy się w Kortowie (Sobota g. 9) – Sprawdź formę! Kurs sędziowski

Przed wakacjami i urlopami letnimi warto sprawdzić swoją formę fizyczną. A jest ku temu znakomita okazja. W sobotę (12 maja) o godz. 9 na stadionie AZS UWM w Kortowie odbędzie się tzw. sprawdzian Cooper’a. Sprawa jest prosta. Trzeba pokonać jak najdłuższy dystans w ciągu 12 minut. Będzie to wiarygodny miernik naszych możliwości. Zachęcamy wszystkich., organizatorzy pierwszej setce uczestników, która zgłosi się do udziału w sprawdzianie zapewniają atrakcyjny gadżet – okolicznościową koszulkę. O godz.10 też na obiektach stadionu kortowskiego zaplanowano kurs na sędziów i kandydatów na sędziów lekkiej atletyki.

 

Przyjadą do Olsztyna osoby najbardziej kompetentne, będące na bieżąco ze wszelkimi zmianami i nowinkami, można więc podwyższyć swe kwalifikacji. U progu sezonu jak znalazł. Warto więc przedpołudnie spędzić w naszym miasteczku studenckim i przyjemne połączyć z pożytecznym.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x