Święty Mikołaj na lodowisku Helena – W Elblągu szykuje się ekstra zabawa

Przez cały rok czekamy na tej jeden wyjątkowy dzień, w którym odwiedzi nas gość specjalny z dalekiej Laponii. Jest Nim oczywiście Święty Mikołaj, który na swoich saniach także i w tym roku odwiedzi elbląskie lodowisko Helena. Mikołajki to czas kojarzony z prezentami rozdawanymi przez Szanownego Gościa. W niedzielę 7 grudnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował sporo atrakcji nie tylko dla dzieci, ale także dla całych rodzin.

– Na początek naszej zabawy przygotowaliśmy wszystkim uczestnikom miłą niespodziankę – informuje Agnieszka Bienert, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. – Nie będę zdradzała szczegółów, powiem tylko tyle, że na lodowisku spotkają się dwa żywioły. To będzie coś, czego na naszym obiekcie jeszcze nie było. I choćby dlatego warto 7 grudnia odwiedzić lodowisko Helena.

Każde dziecko wchodzące na taflę lodu otrzyma czapkę Świętego Mikołaja oraz specjalnie naklejany numerek. W trakcie zabawy odbędzie się losowanie, w którym nagrodami będą wejściówki na ślizgawkę. Dodatkowo, pod koniec zabawy wylosowane zostaną trzy nagrody główne. Słodycze i upominki będzie można zdobyć także podczas przeprowadzanych konkurencji. A tych w programie jest bardzo dużo. Jedzenie pierników na czas, rzucanie śnieżką do celu, konkurs piosenki świątecznej, pakowanie prezentów na czas – to tylko niektóre konkurencje i zabawy jakie przygotowali organizatorzy. Na tafli lodowiska zobaczymy także pluszaki z „Bajlandii”, które będą się wspólnie bawić z najmłodszymi uczestnikami Mikołajek.

– Wspólna zabawa na lodzie to dla dzieci przede wszystkim niezwykła frajda i ciekawe doświadczenie, a dla dorosłych powrót do beztroskich czasów – twierdzi Marek Kucharczyk, specjalista ds. Marketingu i Reklamy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. – Tego dnia lodowisko zmieni się w bajkową krainę. Będzie specjalnie przystrojone i oświetlone, a świąteczny klimat przybliży nam specjalnie dobrana muzyka. Osoby zainteresowane uczestnictwem w imprezie zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji bądź zakupu biletów wstępu.

Mikołajki na lodzie to impreza skierowana nie tylko do najmłodszych, ale także całych rodzin. Dlatego też, w czasie prawie dwugodzinnej zabawy, nie zabraknie konkurencji, w których swoimi umiejętnościami będą musieli wykazać się także dorośli. Oczywiście z pomocą przyjdą im dzieci, a dla rodzin, które najlepiej poradzą sobie z zadaniami i konkursami św. Mikołaj przygotował nagrody. Natomiast odpowiednio dobrana muzyka wprowadzi wszystkich w świąteczny klimat.

W czasie zabawy na lodowisku może przebywać ograniczona liczba osób, dlatego też podczas imprezy nie będą uwzględniane karnety miesięczne i ceny ulgowe biletów. Impreza odbędzie się dzięki wsparciu sponsorów którymi są: Gołębiewski Autoryzowany Dealer Forda i Suzuki, Firma Deweloperska „Jankowiak” i Centrum Zabaw Dla Dzieci „Bajlandia-Lunapark” wraz z kinem7D, Przedsiębiorstwo Budowlano- Handlowe ATTYKA.

„Mikołajki na lodzie” 7 grudnia (niedziela), godz. 18.00, Lodowisko „Helena” ul. Karowa 1 w Elblągu. Bilety w cenie 11 zł, wypożyczenie łyżew 6 zł. Bilety można rezerwować w kasie lodowiska, która czynna jest we wtorki, czwartki i piątki w godz. 16:00 do 19:30 oraz soboty i niedziele w godz. 11:30 – 18:00. Zapisy przyjmowane są także telefoniczne pod nr (55) 625-63-13 w godzinach otwarcia kasy.

{AdmirorGallery}mikolaj33{/AdmirorGallery}

Tekst i fot. MOSiR

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg MOSiR Elbląg rekreacja

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x