Szkoła Chińskich Sztuk Walki „Shaolin” – 20 lat minęło…

Szkoła Chińskich Sztuk Walki „SHAOLIN” zaprasza na obchody 20-lecia swojej działalności. Z okazji okrągłej rocznicy organizujemy 11 września 2010 r. o godz. 17.00 na sali sportowej OSiR przy ul. Lengowskiego imprezę sportową pn. „20 lat Shaolin w Olsztynie” (współfinansowana ze środków samorządu Miasta Olsztyn). W trakcie spotkania będzie można zobaczyć różne odsłony chińskiej sztuki walki Kung Fu (Wu Shu), dowiedzieć się na czym polegają i czym różnią się treningi w poszczególnych grupach oraz obejrzeć pokazy w wykonaniu aktualnych i byłych Mistrzów Polski.

A będzie co oglądać. Oprócz członków naszej Szkoły w pokazach wezmą udział zaproszeni goście z Płocka (sifu Piotr Paśnik, HUNG KUEN – SANDA), Warszawy (sifu Mariusz Szewczyk, Polsko-Chińskie Stowarzyszenie Wu Shu, Nan-Bei – Tai Chi) i Gdyni (sifu Krzysztof Brzozowski, Shaolin Kung-fu Sekcja Chińskich Sztuk Walki).

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x