Ucz się jeździć i włącz wyobraźnię – A wygrać może miesięczny karenet

Pinguś, Muniek, a może Riko. Jakie imiona powinny nosić trzy pingwiny, które zamieszkały na elbląskim lodowisku? O tym zdecydują najmłodsi, których zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym. Autorzy trzech najlepszych prac otrzymają miesięczny karnet na lodowisko. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji nie tak dawno ogłosił konkurs na nazwy dla trzech nowych pingwinów.

Na elbląskim lodowisku mają bardzo ważne zadanie do wykonania. Pingwiny, to specjalne urządzenia, które pomagają najmłodszym w nauce jazdy na łyżwach. Do tej pory „mali pomocnicy” nie mieli swoich imion, ale to już niebawem zapewne się zmieni.

– Czasu zostało już niewiele, bo nasz konkurs rozstrzygniemy w najbliższy czwartek, 18 grudnia, podczas zajęć nauki jazdy na łyżwach, które tradycyjnie rozpoczynają się o godz. 18:00 – informuje Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez MOSiR. – Aby wziąć udział w konkursie należy narysować pingwina i nadać mu ciekawe imię. Gotowe prace, przygotowane na formacie A4, należy przynieść na czwartkowe zajęcia, które odbywają się na lodowisku Helena. Pamiętajmy, by na odwrocie podpisać swój rysunek oraz podać numer telefonu do rodzica lub opiekuna. Autorzy trzech najlepszych prac otrzymają miesięczne bezpłatne wejściówki na naukę jazdy na łyżwach.

Zajęcia nauka jazdy na łyżwach odbywa się w ramach akcji „Aktywuj się z MOSiR-em” i prowadzone są w każdy czwartek o godz. 18.00. Z oferty mogą skorzystać wszyscy, zarówno ci, którzy chcą udoskonalić swoją technikę jazdy, jak i Ci, którzy na lód wejdą po raz pierwszy. Zgłoszenia chętnych przyjmowane są w kasie lodowiska, która czynna jest we wtorki, czwartki i piątki w godz. 16:00 do 19:30 oraz soboty i niedziele w godz. 11:30 – 18:00. Zapisy przyjmowane są także telefoniczne pod nr (55) 625-63-13 w godzinach otwarcia kasy. Jednorazowy koszt uczestnictwa to 14 złotych od osób dorosłych i 11 zł od dzieci i młodzieży. Każdy z treningów trwa 50 minut.

{AdmirorGallery}pingwiny79{/AdmirorGallery}

Tekst i fot. MOSiR

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg MOSiR Elbląg rekreacja

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x