VI Olsztyński Festiwal Sztuk Walki – Więcej sportu czy magii?

To, że sporty walki mają swoich gorących zwolenników wiadomo od dawna, ale zainteresowanie szóstą edycja Olsztyńskiego Festiwalu przeszło najśmielsze oczekiwania. Urania wypełniła się szczelnie widzami, przed halą pełno samochodów, tak jak by miał się odbywać supermecz na ligowym szczycie. Pomysł też doskonały, bowiem w skondensowanej formie zaprezentowano różne dyscypliny uprawiane w Olsztynie. Wszystko  opatrzone fachowym komentarzem i niebanalna muzyką. A ponieważ w roli wykonawców wystąpili głównie najmłodsi adepci – wrażenia były nadzwyczajne.

 

Na ogłoszeniowym słupach roi się od plakatów zapraszających na treningi różnych sztuk walki. W Uranii można było na własne oczy zobaczyć jak to wygląda naprawdę i jestem przekonany, że wielu rodziców po obejrzeniu atrakcyjnych pokazów z czystym sumieniem zapisze swe pociechy na treningi. Naprawdę warto, tym bardziej, że w roli nauczycieli-trenerów występują wybitni zawodnicy – utytułowani na arenach krajowych i międzynarodowych.

Dopiero po takim doświadczeniu zdajemy sobie sprawę z różnorodności form i tajemnicy powodzenia tych dyscyplin. I tak się zastanawiam czy więcej w nich jest sportu czy magii…

{gallery}mag14{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x